Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

U pravu si ali ne može sudija da da crveni samo za nameru da ovaj uradi nešto. Ne može da svira faul ako recimo ovaj gurne loptu pored njega a ovaj ukliza u prazno.

 

Apsolutno može. Ako jedan igač pesnicom zamahne da udari drugog u lice a ovaj se izmakne, to je crveni ko vrata. Ako ukliza sa dve noge a žrtva ga preskoči da izbegne prelom, to je isto crveni. 

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Može, ako je nesportski potez...

 

Ne znam baš. Imao je loptu u nogama,verovatno je mislio da mu je ovaj malo bliže pa aj malo da ga čukne,nije da se okrenuo i krenuo da ga udari. Mada glup potez u svakom slučaju

Link to comment

Apsolutno može. Ako jedan igač pesnicom zamahne da udari drugog u lice a ovaj se izmakne, to je crveni ko vrata. Ako ukliza sa dve noge a žrtva ga preskoči da izbegne prelom, to je isto crveni. 

 

A Markovic nije uradio ni jedno ni drugo.

Link to comment

Pre par godina je Ramos dobio crveni protiv Barselone iako je promasio igraca.

 

Potpuno glup potez Markovica, na sredini terena, kad je vec pobegao igracu.

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ne bijaše li neko još imao sličnu ideju (Houllier ili Benitez)?

Houllier, valjda, ako se sećam dobro... Benitez je ipak znao šta radi, uglavnom...

 

To me podsetilo na ono evropsko juniorsko, gde je Srbija u prvoj utakmici ostala bez špiceva zbog kartona i povreda, pa je neki nemušti stručnjak stavio Kačara u špica... Mislim, Kačar je tad bio bog fudbala za srpske uslove, najbolji strelac lige, ali nije bio špic ni pod razno...

 

No, evo SG ga zabi za 1:1... Eh, da je Mellor tu... :(

Link to comment

Kakav slobodnjak :Hail:

 

A Markovic nije uradio ni jedno ni drugo.

 

Aj nađi ovakav primer molim te.

 

Odgovaram vama i propuštam izjednačenje :mad: 

 

Mrzi me da tražim primere, ali dobro je poznato da sudija ima pravo da kazni nameru, ako proceni da bi posledice zalužile kaznu. Sećam se kad je N'gog igrao za LFC, utrčava na neku dubinsku loptu, igrač valjda Boltona mu uklizava iz sve snage, ovaj ga preskače da izbegne povredu, lopta odlazi van igre a sudija svira penal i žuti karton. Iako nikakvog kontakta nije bilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...