Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Gubi li Basel ikad u Engleskoj? :huh: Mislim, prošle godine uzeli Chelsea, one godine sa Jimenezom i Rossijem u napadu zajebali Liverpool, a prije tri sezone se usrali u evropske snove Unitedu.

 

dobro, nijedna od tih tekmi nije igrana na Anfieldu :)

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Jesi čuo Arle? Anfield je sagrađen ove godine, negde u aprilu-maju.

 

'Ajd' ne zajebavaj, archi je možda imao šest godina kad je ovo bilo.

 

EDIT: Basel na listi svojih skalpova ima i Tottenham iz Evropske lige pretprošle sezone, ni tad nisu izgubili u Engleskoj.

Edited by ArleKino
Link to comment

Gubi li Basel ikad u Engleskoj? :huh: Mislim, prošle godine uzeli Chelsea, one godine sa Jimenezom i Rossijem u napadu zajebali Liverpool, a prije tri sezone se usrali u evropske snove Unitedu.

 

Oprosti, ovoga Arle. Nisam pročitao "one godine..." 

 

Weenie jedva čeka štamparsku grešku da može da demonstrira gledanje Liverpoola odavno.

 

Kao što mu je generalno lakše kad Liverpool igra loše, pa da može da iznosi mišljenja. Srećom, Liv nije Weenie. Liv ne toleriše neakav Weenie spirit.

 

Samo pozitiva. Samo nabrijavanje. 

 

I srećom, nije imao hrabrosti da pogleda penale u Istambulu, inače bi Liv izgubio.

 

Siguran sam da je prekinuo gledanje tekme na poluvremenu i rekao: "Eto, govorio sam da nemaju pojma... da će ih Milan razbiti... nikakvi su... i treba da ih razbije Milan... kad su slabi u napadu, kad nemaju odbranu... Milan je 100 puta bolji - eto... znaš kad će da stignu 3:0. Nikad. Ne zvao se ja Weenie!"

 

Nadan se i bit će puno bolje da ne gleda večeras tekmu, i srećom, nije na Anfieldu. To je neako, puno važno. Za Liverpool i prave fanove.

Edited by archi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...