Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

 

Povratak u Pirot je bio malo zanimljiviji jer smo izgubili ortaka i sat i po apsolutno ništa nismo znali o njemu. Imao je zapisanu adresu gde je automobil, a problem je bio taj što mu je telefon bio isključen (nije ga platio na vreme) pa nije uopšte radio u romingu. Krenuli smo ka stadionu da ga tražimo, sa namerom da se obratimo i muriji, s obzirom da je popio solidnu količinu alkohola pa je svašta bilo moguće. I posle nekih sat i po, stigla je poruka sa nepoznatog broja da se vratio u bar jer nije mogao da pronađe kola. Bar je pronašao uz pomoć mape koju je dobio u nekom hotelu, gde su mu čak i nacrtali kako tamo da dođe. Treba li da napomenem da je potpuno zaboravio da je imao i zapisanu adresu gde smo parkirali automobil?

 

Znaci ipak ste nasli M ? :lol: Nama zvoni tel u stanu i ja smrznut iz kreveta cujem, kao brate nije sa nama, dosli smo zajedno do stadiona i vise ga nismo videli. Inace ja sam poprilicno mrtav posto sam vozio ceo dan iz Sofije, pa cu sutra okaciti par slika i snimaka iz paba, gde je bilo bolje nego na utakmici.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Znaci ipak ste nasli M ? :lol: Nama zvoni tel u stanu i ja smrznut iz kreveta cujem, kao brate nije sa nama, dosli smo zajedno do stadiona i vise ga nismo videli. Inace ja sam poprilicno mrtav posto sam vozio ceo dan iz Sofije, pa cu sutra okaciti par slika i snimaka iz paba, gde je bilo bolje nego na utakmici.

 

Ti si bio sa Ivanom? :lol: NIsam imao pojma.... Ma budala bre, još je ostavio pasoš u kolima i pričao je kako "generalno ima problema u sporazumevanju sa Bugarima i kako ih apsolutno ništa ne razume". Ali sve je ispalo okej na kraju. Čekamo snimke.

Link to comment

bilo im je skoro ko keksiju, samo sto nisu cirkali, jebali, iznajmljivali luksuzne apartmane, duzili se sa selebritijma a i vreme ih je malo zajebalo...

 

a predvorje Hiltona kroz koje su prošli igrači Liveprula se ne računa?  <_<

Link to comment

bilo im je skoro ko keksiju, samo sto nisu cirkali, jebali, iznajmljivali luksuzne apartmane, duzili se sa selebritijma a i vreme ih je malo zajebalo...

 

 

Fino im je bilo. Smrzli su se ko picke.

 

Hvala ljepa.

Link to comment

Super za izveštaje sa Liverpoola!

 

To je taj pravi Reds spirit koji vodi do prolaska grupe i nastavka igre u CL.

 

Praćenje Liva po regionu, kao i po Ostrvu je Najvećost. 

Link to comment

Super za izveštaje sa Liverpoola!

 

To je taj pravi Reds spirit koji vodi do prolaska grupe i nastavka igre u CL.

 

Praćenje Liva po regionu, kao i po Ostrvu je Najvećost. 

 

Moracu da promenim svoj potpis pod hitno.

Link to comment

Gubi li Basel ikad u Engleskoj? :huh: Mislim, prošle godine uzeli Chelsea, one godine sa Jimenezom i Rossijem u napadu zajebali Liverpool, a prije tri sezone se usrali u evropske snove Unitedu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...