Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

 

Kakav raspad sistema u Borusiji. Borba za opstanak i želim im Siti od drugoplasiranih.  :D

 

 

Klopp rece da im je ova tekma prilika da malo odmore i ne naprezu se previse. Kapiram da je sada fokus na Bundesu... Juce btw trenirali u Regent Parku umesto na Emiratima. 

Edited by ducca
Link to comment

Sa remijem je Lever prvi u grupi i matematički. Sa porazom će Elita ispasti. :(

 

Ne mozemo ispasti dobro je. Minumum smo drugi. Ne znam da racunam...

 

 

Steta, prvo mjesto donosi lakseg protivnika u 1/8. Moramo dobiti u Portugalu za tu poziciju.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Dobro, Liverpulu isto pobjeda ili remi u ovom meču. I dalje pobjedom nad Bazelom ide u drugu rundu.

 

Šteta što će Oli ispušiti jer će Atletiko i Juve namjestiti. Sami su krivi kad su izgubili u Šveckoj.

Link to comment

^

Leveru za prvo mesto igra i bod kod Benfice ukoliko Monaco ne dobije poslednje kolo.

 

Atleti i Juventus igraju i za prvo mesto, ne samo za prolaz. Simeone nije idiot, ne verujem da ce prepustiti slucaju da mu naleti neki Bayern u 1/8, igrace na sva 3 boda.

Link to comment

I bilo koji poraz od jedan razlike ostavlja AM na prvom mestu (0:1 zbog ukupne gol razlike, svaki sa vise golova na obe strane zbog gola u gostima). Al nije ni toliko van logike da se zavrsi sa nekih 2:0 za lopine i da ih gurne na neku alu. Samo zato sto ima (realnih) sansi za zagovnavanjem mislim da ce igrati sa valjanim sastavom. Ne vidim sto ne bi i dobili u tom slucaju.

Link to comment

E ako Lever izgubi od ove grupe amatera... :isuse:

 

Pregaženi su bili...

Amateri koji su primili samo jedan gol u pet utakmica, za razilku od ostalih profesionalaca u CL-u :D

 

Utakmica je bila bukvalno preslikana kao prvi duel u Knezevini, znaci Leverkuzen je dominirao i stvarao sanse, a mi smo ih onda na finjaka pobedili, Mourinho style...eto, prosto je neverovatno da smo dve najlosije utakmice u CL-u odigrali protiv Leverkuzena, i obe pobedili, a dve najbolje protiv Benfike, ali smo tu ispustili 4 boda...danas je Bender imao odlicnu priliku kada je pogodio precku i posle je Drmic imao dve lepe sanse, dok su svi ostali napadi Bajera uglavnom bili sutevi nebom pod oblake i slicno, dok smo mi igrali sa dva zadnja vezna i uglavnom smo cekali neki kontranapad, ne svidja mi se takav stil igre, ali to nam je donelo potreban rezultat, tako da ne mogu da kritikujem naseg trenera za tu kukavicku taktiku...

 

U najgorem slucaju smo obezbedili Ligu Evrope, tako da je to lepa kompenzacija u slucaju da u zadnjem kolu nesto krene po zlu, dok u slucaju pobede ili remija protiv Zenita na nasem terenu, sigurno idemo dalje, plus ukoliko Benfika ne izgubi u Lisabonu, obezbedicemo prvo mesto u grupi i lakseg protivnika u nastavku takmicenja, sve u svemu, nije lose...

Link to comment

E ako Lever izgubi od ove grupe amatera... :isuse:

 

Pregaženi su bili...

 

Nisam gledao ali vidim 6:1 u sutevima u okvir gola za Elitu™. Nemoj mi reci da je bilo kao u provj?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...