Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Gledam Zenit-Benfika i razmisljam o sinocnoj tekmi CSKA-Roma i pokusavam da se setim da li je ikada prikazan lep fudbal u ovom kretenskom terminu od 18:00 (pre je to bilo 18:30)?!

Link to comment

Gledam Zenit-Benfika i razmisljam o sinocnoj tekmi CSKA-Roma i pokusavam da se setim da li je ikada prikazan lep fudbal u ovom kretenskom terminu od 18:00 (pre je to bilo 18:30)?!

 

Retko, jer za dobar fudbal su potrebna dva tima. U ovom terminu je uvek jedan ruski što izuzetno smanjuje mogućnost dobrog fudbal. Imam osećaj da će Benfica da čukne gol Zenitu do kraja.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Retko, jer za dobar fudbal su potrebna dva tima. U ovom terminu je uvek jedan ruski što izuzetno smanjuje mogućnost dobrog fudbal. Imam osećaj da će Benfica da čukne gol Zenitu do kraja.

Sta je sa Sulejmanijem i Fejsom kad se vracaju na teren.

Link to comment

Mjktjbm, kako se iživljava ovaj čovek... tim mu mora da pobedi u Bugarskoj da bi imao šanse da prođe dalje, a on izvodi sledeći sastav:

Mignolet

Manquillo Toure Škrtel Johnson

Lucas

Henderson Gerrard

Allen

Sterling Lambert

 

Velški Xavi u špicu dijamanta, desni bek na levom beku, Lucas se vraća iz mrtvih... kao da pokušava da natera upravu da ga otpusti. Jedini plus je što se smilovao da ostavi Lovrena na klupi i tako ostavio kakvu-takvu šansu.

Link to comment

Sta je sa Sulejmanijem i Fejsom kad se vracaju na teren.

 

Čini mi se nakon polusezone. Bila je priča da će se otarasiti Sulejmanija.

 

Meni se njihova trojka u vezi jako sviđa: Perez - Samaris - Talisca. Dva od tri nova igrača, ali sa finim potencijalom kao postava da igraju u oba pravca odlično. Vrlo verovatno će ih brzo prodati, pre svega Argentinca i Brazilca. Mislim da se o Brazilcu malo previše pišu bajke upravo zbog dosta golova, ali izuzetno potentan igrač. Šteta što Gaitan nije sposoban da igra odgovorno u veznom redu, koliko god da je talentovan, nije sposoban da bude agresivno krilo kakav današnji fudbal traži u top timovima što mu je i ubilo potražnju na tržištu.

 

Dosta se Benfica traži ove godine što je i očekivano kada se promenjeno dosta igrača. Biću iznenađen ako budu uzeli trofej u Portugalu, mada i Porto kašljuca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...