Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

meni ovaj tviet opasno cima, bio sam na ivici epilepsije

jel treba da imam protok od 100Mbps ili sta?

 

Meni je u toku tekme cimao kao blesav, a sad vucem 5 razlicitih strimova na 3 uredjaja (lap, desk i tablet) i odusevljen sam kako sve glatko ide...

Link to comment

Kako smo se kvalitetno samoubili u obe utakmice protiv Benfike, umesto da vec sada imamo obezbedjen prolaz u osminu finala, moracemo da propisamo krv u Nemackoj, a kasnije i protiv Zenita, ukoliko zelimo u drugi krug (ili da makar izborimo Ligu Evrope u najgorem slucaju)...jedina "dobra" stvar je sto smo i dalje na drugom mestu na tabeli, tako da sami sebi krojimo sudbinu...

 

U proslom kolu, Ocampos je promasio prazan gol, ali bukvalno prazan gol i tu smo ostali bez dva boda...veceras, imali smo gomilu prilika, imala ih je i Benfika, ali smo nekako bili konkretniji od njih, narocito u drugom poluvremenu...desetak minuta pre kraja, Carrasco je imao zicer nad zicerima i nije uspeo da ga realizuje, a onda smo u sledecem napadu primili gol nakon kornera, i to tako sto jebeni Carvalho ne moze da se odlepi od zemlje, pa ga je Derley lagano nadskocio i poslao loptu na drugu stranu gde je Talisca bio sam i lagano smestio loptu u mrezu...kad ce se vise Jardim opametiti i skloniti ona dva penzionera iz zadnje linije, i jebao ga vise drvoseca Toulalan, neka pokaze da ima cojones i neka skloni sve penzose is startnih 11...

Edited by keksi krem
Link to comment

Anderlecht je prvi gol dao iz ofsajda, odatle je sve krenulo nizbrdo.

 

Alexis je car. Čovjek je kod sva tri gola odradio momački dio posla.

 

Cazorla, s druge strane, u periodu kad ne može pogoditi okean.

Link to comment

Specijalac komentariše činjenicu da Rodžers izvodi B-tim u Madridu: “I don’t speak about Liverpool, I speak about myself: If one day I go to a game and I don’t feel I can win, maybe I don’t go. So, normally, against the most difficult opponents, I will try to go with my best team.

“But who knows? Liverpool might play a fantastic match and win and rest players and the players are in great condition to play against Chelsea. In this case it might be a genius decision. In football it is difficult to comment.”

 

Umereno, vaspitno, pravedno, očinsko pojebavanje. Da je neki drugi trener u pitanju, bio bi podrugljiviji -_-

Link to comment

Celi sam zivot mrzeo Murinja, dobro ne racunam sezonu kada je trenirao Inter. Ali mi je ovo prcanje u zdrav mozak svega sto hoda na dve noge a ne igra za Celzi direktno dojajno. Lazni moral engleskog fudbala treba lomiti lomiti lomiti i na kraju ga polomiti.

Link to comment

Celi sam zivot mrzeo Murinja, dobro ne racunam sezonu kada je trenirao Inter. Ali mi je ovo prcanje u zdrav mozak svega sto hoda na dve noge a ne igra za Celzi direktno dojajno. Lazni moral engleskog fudbala treba lomiti lomiti lomiti i na kraju ga polomiti.

uu, gde ti ode. Murinjo je zesca prevara. zanimljiv je dva dana, prevrtljiv i samoziv. jedini koji pate za njim u Spaniji su novinari.

Link to comment

Da, malo je prestao da bude zanimljiv, vrti iste fore.

 

Ali, da, bilo bi lepo slomiti lažni moral engleskog fudbala, ali nisam siguran koliko to Murinjo može da uradi, nešto ne stičem utisak da se diže baš tolika prašina oko njegovih izjava, kao što se ranije dizala.

Link to comment

Specijalac komentariše činjenicu da Rodžers izvodi B-tim u Madridu: “I don’t speak about Liverpool, I speak about myself: If one day I go to a game and I don’t feel I can win, maybe I don’t go. So, normally, against the most difficult opponents, I will try to go with my best team.

“But who knows? Liverpool might play a fantastic match and win and rest players and the players are in great condition to play against Chelsea. In this case it might be a genius decision. In football it is difficult to comment.”

 

Umereno, vaspitno, pravedno, očinsko pojebavanje. Da je neki drugi trener u pitanju, bio bi podrugljiviji -_-

Као да је од тебе преписивао. Тужи га за заштиту ауторских права. -_-

 

uu, gde ti ode. Murinjo je zesca prevara. zanimljiv je dva dana, prevrtljiv i samoziv. jedini koji pate za njim u Spaniji su novinari.

Мурињо превара.  :ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...