Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Naravno da efektno skreće pažnju sa svojih nedostataka, zna se valjda čiji je on đak.

 

A sličan stav ima i o Baloteliju, kad god ga pitaju on kaže nešto u stilu "divan dečko, radi, trudi se, dobar je, neka, doći će golovi..." a onda dve rečenice kasnije ubaci kao usputno nešto tipa "jebiga, bila je takva situacija, kraj prelaznog roka, manjak napadača na tržištu, šta da radimo..."

 

Deluje mi da su mu ga uvalili po sistemu ili Mario ili niko, i da nije presrećan zbog toga. Ali moguće je da mi je samo uspešno prodao maglu.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Barsa ne može da napuni 5:0 Apoela ili mrtvog Ajaksa, a kamoli nekog ozbiljnog premijerligaša. Real je već nešto drugo - institucija, najbolji klub svih vremena, Kristina je najbolji igrač svih vremena i mogu svakom klubu na svijetu pa i Barsi da uvale pet komada. Osim Murinju naravno!

 

+1

Link to comment

Aj što se Balo smorio no su se smorili i Lalana i Lazar.

Srbija je velika tajna, mene stvarno fascinira taj Marković. Ne sećam se da sam ikad gledao pre nego što je došao u LFC, ali neverovatan mi je taj nivo bezmudosti. Na pripremama je u par utakmica nešto nekad i pokušavao, trčao u kontru, ali od kako je počela sezona mislim da nijednu loptu nije napred dodao, samo ih vraća unazad kao da će da ga linčuju ako pogreši. Sećam se ukupno jednog centaršuta sa krila (lošeg), i to je to.

 

Nije mi jasno da igrač njegovih godina nema želju da se dokaže, posebno kad vidi u kakvoj su mu jadnoj formi saigrači. Zar neam u glavi onu klinačku fantaziju o tome da predribla pola odbrane i da gol na najvećoj sceni? Ili je to već iživeo u Portugaliji i Ligi Evrope, pa ga sad kao prekaljenog veterana ne motiviše ni Real u LŠ?

Link to comment

Uglavnom, time javno priznaje da nema jebenog pojma sta ce sa njim.

 

Slican spin smo culi i od Kompanija koji je posle meca protiv CSKA umesto o losem drugom poluvremenubi izgubljenih 2:0 pricao o UEFAi i sponzorima :isuse:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

I Julian Brant igra sve vise, nema ni Kastra dugo vec, bekovi zvizde, Rolfs i Rajnarc out-bice jebeno. A svemu tome dodajmo i ocajnu formu Lena, ovi rezultati su i dobri.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Elita™ moze da bude zadovoljna X na HT posle ona 2 zicera Kerzakova ali i da zali za onim slalomom Kislinga, morao je to krunisati golom.

Zenitovi igraci vidno nervozni, treba im pod hitno gol (i pobeda u konacnom ishodu), a to bi Elita™ morala da iskoristi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...