Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Cini mi se da Barca deluje sasvim ozbiljno ove sezone. Mislio sam da ce Enrique napraviti belaj, ali je on u stvari defanzivno zategao ekipu.

Atletico je isto jak kandidat, iako im ocigledno treba vremena da ponovo pronadju sebe iz prosle sezone.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Вини види шта ти је рекао!!! :o

 

Nije Viniju, taj lik sa tvita ne zna Vinija, pisao je generalno :) Ali, simpa je kako si baš to zaključio :)

Link to comment

barcelona se cini kao taj 4.

 

ali ko zna kakav ce biti zreb do polufinala.

 

voleo bih npr. siti gledati u polufinalu

Siti :lol: , da bi došli do polufinala uslov je da izađu iz grupe, za šta nisu sposobni.

Link to comment

Siti :lol: , da bi došli do polufinala uslov je da izađu iz grupe, za šta nisu sposobni.

 

nisam rekao sta je realno u ovom trenutku nego ono sto bih ja licno voleo.

 

inace i nije toliko nerealno da dodju do polufinala ako naravno prodju grupu. pre ce oni pobediti romu i bayern nego roma pobediti njih i bayern.

nema puno boljih ekipa od njih u evropi. osim ove cetvorke (mada i to diskutabilno) mozda je jos atletiko i psg u ravni sa njima.

 

meni je apsolutno nejasno kako i zasto se oni raspadaju u ls. ovo vise nije ni prva sezona za njih pa da im bude novina da igraju dva takmicenja niti su igraci neiskusni niti mislim da im manjka motiva za trofej u ls. posle dve pl titule bi valjda ove sezone jedan od glavnih prioriteta trebao biti i ls.

Link to comment

Jebes ga, ja ne vidim sta taj Pellegrini radi, bar na Cl utakmicama. Ispasce klasicno forumasko prdjenje gde ja, laik iza ekrana i tastature, prigovaram treneru koji tapka milione godisnje, al nije ni bitno. Protiv nas se realno obrukao, delovalo je kao da nije imao pojma protiv koga igra ni sta radi. Tek tako, kao da je pustio igrace bez ikakvih instrukcija na teren. Kakav god da je protivnik moras ga shvatiti ozbiljno ako hoces bodove. Sredina im nije kontrolisala utakmicu veci deo vremena i pored ocigledne prednosti koje imaju u fizikalijama, tek su se vadjenjem napadaca i ulaskom Lamprada opasuljili i uspostavili nekakvu kontrolu. Da ne trazim sada gif i ne smaram, ali gol Tottija je niz gresaka koje je napravila citava vertikala tima. Totti ima jebenih 38 leta, koliko moras da zaseres da bi ti dao gol posle trka u prazno u poslednjih 40 metara? Od Dzeka koji nije markirao igraca kako valja, preko sredine koja nije preuzela, Kompanyja koji je izgubio Tottija i Demichelisa koji nije popunio rupu. Apsolutno su svi zasrali, da je jedan pa da kazes slucajno. Juce im se desio kiks istog nivoa protiv CSKA, neb rekao da su ekipa koja moze vise od 1/4 na jedvite jade.

Link to comment

pa taj njihov nonšalantni i depresivni stil igre očigledno ne leži ovom eminentnom takmičenju.

 

depresivni stil igre? po meni oni igraju carski, nista smaracki i dosadno kao npr bayern ili barcelona.

 

 

@orasi

 

kod tottijevog gola se i hart okliznuo i da toga nije bilo mislim da bi stigao da spreci tottija da da gol. 

 

protiv bayerna su nesretno primili gol u zadnjem minutu.

 

oni imaju ekipu za titulu ls. ako vec mogu biti sampioni pl mogu biti i sampioni ls.

Link to comment

Oke, i Hart se okliznuo, nije ni bitno. Samo hocu da kazem da je golu prethodila serija gluposti bar petorice igraca. Ne samo individualnih gluposti, sto svakako jesu, vec i taktickih. Nisu mogli da odbrane najsporijeg napadaca takmicenja zato sto nisu znali sta rade. Ili zato sto nisu stajali gde treba na terenu, u svakom slucaju to ide na dusu treneru.

I ne vidim zasto bi ekipa koja uzme EPL (svakako najkvalitetnije ligasko takmicenje Evrope, ne sporim) bila instant konkurent za CL. To mnogo cesce nije slucaj no sto jeste, lako se moze videti iz liste osvajaca i jednog i drugog. Imaju po imenima jako kvaliteniju ekipu, nema dileme, al ne igraju ni za kurast. Za sada sem eksploatacije fizikalija rade malo sta drugo kako valja.

Link to comment

I ne vidim zasto bi ekipa koja uzme EPL (svakako najkvalitetnije ligasko takmicenje Evrope, ne sporim) 

 

finale spanskih klubova, sevilja uzela ligu evrope i premijer liga najkvalitetnija. 

 

oce, ali malo morgen.

Link to comment

depresivni stil igre? po meni oni igraju carski, nista smaracki i dosadno kao npr bayern ili barcelona.

 

barselona i pepov bajern su smarački i dosadni jer mogu da igraju, ali često ne žele, nego se dodaju unaokolo. siti ima napadačkih ambicija, ali igra veoma sporo, sa gomilom kratkih pasova na sredini, laganim osvajanjem terena i kruženjem oko šesnaesterca dok se ne pojavi neka prilika. izgledaju kao usporeni film, iako bez obzira na to, a možda baš i zbog toga, ostvaruju terensku dominaciju. opet, nemaju u tom pogledu kvalitet barselone ili bajerna, ni individualni kvalitet na krilima koji rešava utakmicu. moguće da je to kruženje i usporavanje igre samo posledica nepostojanja vrhunskog krilnog napadača, ali nekako ne verujem da nisu mogli da nabave jednog da su hteli.

Link to comment

Nisu zato što ne igraju formacijski sa klasičnim krilima, nego sa dva zadnja vezna koji hendluju rupe nastale ofanzivom Zabalete, Sanje, Klišija i Kolarova. Stoji da Siti u manevru nema brzinu i eksplozivnost (pa ni snagu), ali igraju sve sem depresivnog fudbala, veoma raznovrsno i sa puno improvizacije. U prvoj polovini prošle sezone svaka utakmica im je bila spektakularna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...