Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

niste imali izbora. niste mogli ni da krenete napred. napravili su vam pritisak odlicnim pozicioniranjem. igrali su savrseno, kao svajcarski sat.

 

Ma, naravno, Bayern je presingom sproveo bukakke. Nekih 10-15 minuta posle prvog gola smo se drzali nekako, ali smo tesko, il postenije receno nikako, iznosili loptu napred. Jedna promasena sansa Gervinha i onda fatality na drugoj strani. Garcia je napravio gresku jer je igrao kao da igra protiv bilo koje druge ekipe, nije se defanizvno prilagodio ni malo. Mozda ovo nije bila prava utakmica za gutanje ponosa i defanzivniju varijantu, da je igrao tako i pukao nekim normalnijim rezultatom cenim da bi ponovo pale prozivke. Ali sa vise trkaca je moglo da bude ovo neizvesnije. Florenzi je bio neophodan po levom krilu jer je igrac koji najvise pomaze beku. Kako se zavrsilo to sto Cole nije imao podrsku imali smo prilike da vidimo. Teska srca priznajem da je Totti morao da presedi ovu tekmu na klupi. Gervinho je trebao da bude ostavljen centralno i bez previse trosenja u defanzivi. Pjanic bi isto mogao da fasuje klupu na racun Strootmana (kad se oporavi, do tada Keite), Iturbe po drugom krilu.

DDR - Radja - Keita / Flo - Gervinho - Iturbe su linije koje treba da igraju kada preti opasnost od ovoga, uz strpljivo cekanje duboko pozadi i mnogo pomaganja. Mozda ofanzivno nece liciti ni na sta sem na bezglavu jurnjavu, ali bar necemo proci ovako ni od koga.

 

On the plus side, Benatia je napokon dočekao veliku pobjedu na Olimpicu. :P

 

 

Gervinho se ispromašivao kao u najgorim danima u Arsenalu. Akcija kod njegovog gola je bila odlična mada mi se i dalje čini da je bio ofsajd. Mislim da imate realne šanse da prođete kraj Cityja. Ovo što su danas ispustili u Moskvi će teško nadoknaditi u Rimu ili kod kuće protiv Bayerna. Problem za Romu jest to što će Bayern do 5.kola osigurati prvo mjesto pa postoji šansa da u Mančester idu sa kombinovanim timom. S druge strane, Guardiola se prošle godine u Evropi opekao sa ranim kombinovanjem pa će možda ići na Etihad sa najboljim timom.

 

Ja nikada necu prigovoriti Dzeriju na promasajima. Jbg, sto neko drugi ne udje u bar jednu sansu. 1/3-4-5 je ok od njega.

Deluje kao da nam je CSKA pomogao mnogo ovim danas. Realno je da ce biti zgromljeni u Cityju™ i da cemo mi izgubiti u Monacu™. 5-4 za njih posle naredne runde, sto je ok, 7-4 bi bilo tesko stici. Prvu mec loptu ce imati kod nas. Pobednik gotovo da sigurno obezbedjuje prolaz, no njima i remi igra mnogo vise no nama zbog ovoga sto si spomenuo. Daleko je od sigurnog da dobijaju Bayern kod kuce, al im zbog okolnosti znacajno rastu sanse.

 

Zna gvardiola sa raznim verderima, hamburzima i romama. Tu tikataka vaistinu fercera!

 

Jbg, Middle, sta da se radi? :(

 

NO-PROB.gif

 

Nemo si tužan, sutra će Real još gore da orgija po Anfieldu, ovi moji su im dužni četiri od prošlog puta tako da cenim da će ići bar do osam.

 

Zaginuce nekog velikana bi skinulo fokus sa nas, ko sto su svi zaboravili na spansku bruku posle brazilske. Al mislim da se to nece desiti.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Čitava serija nekako manje bitnih tekmi juče.

 

Žao mi je što je Roma pukla, ali Roma je ipak večna, a Totti - najveći. Žao mi je i Maribora, naravno.

 

Sutra - Spektakl. 

 

Nije Liverpool ove sezone dobar i šteta da je Suarez otišao, ali ipak jedan pozitivni fejs koment:

 

Liverpool fans who are negative are such losers... Go find a new team, we don't need you! You're not a fan, you a hater! YNWA... Come on boys

 

I naravno:

 

 

Link to comment

 

 

Liverpool fans who are negative are such losers... Go find a new team, we don't need you! You're not a fan, you a hater! YNWA... Come on boys

 

 

Вини види шта ти је рекао!!! :o

Link to comment

Вини види шта ти је рекао!!! :o

 

Ma nije nije prvi ni poslednji. Fanovi dođu i prođu kad im se istroše kapaciteti iracionalne pozitive, ali hejt je večan -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...