Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Teo bih da napisem nesto, al ne znam sta. Nemam pojma odakle da krenem. Nismo bili spremni na ovakvu utakmicu i preskupo smo platili skolu. Za razliku od Spallettijevog poraza Garcia bar ima opravdanje sto mu se ekipa nije susretala sa najboljim (stob se reklo gej) ekipama do sada. Ona ekipa je dobijala Real i tada prejaki Lyon, ova do sada nije igrala sa nekom krupnom ribom. Kao da smo krenuli da skacemo padobranom a nismo imali plan sta raditi ukoliko ono bazicno zakaze. Tako smo i prosli. Sve golove su dali na nepostavljenu odbranu i na nas spusten gard. Mi jednostavno nismo ekipa koja moze da se brani, bar ne protiv Bayerna, Barce, Reala il Chelsea. Mada, ko se pa nadao ovome. Da ga jebem, ja nisam.

Daj bar da ne prodjemo ovako i onda se borimo sa Cityjem za prolaz. Izgleda da cemo morati da ih dobijemo kod kuce ukoliko hocemo dalje.

Link to comment

Teo bih da napisem nesto, al ne znam sta. Nemam pojma odakle da krenem. Nismo bili spremni na ovakvu utakmicu i preskupo smo platili skolu. Za razliku od Spallettijevog poraza Garcia bar ima opravdanje sto mu se ekipa nije susretala sa najboljim (stob se reklo gej) ekipama do sada. Ona ekipa je dobijala Real i tada prejaki Lyon, ova do sada nije igrala sa nekom krupnom ribom. Kao da smo krenuli da skacemo padobranom a nismo imali plan sta raditi ukoliko ono bazicno zakaze. Tako smo i prosli. Sve golove su dali na nepostavljenu odbranu i na nas spusten gard. Mi jednostavno nismo ekipa koja moze da se brani, bar ne protiv Bayerna, Barce, Reala il Chelsea. Mada, ko se pa nadao ovome. Da ga jebem, ja nisam.

Daj bar da ne prodjemo ovako i onda se borimo sa Cityjem za prolaz. Izgleda da cemo morati da ih dobijemo kod kuce ukoliko hocemo dalje.

 

 

On the plus side, Benatia je napokon dočekao veliku pobjedu na Olimpicu. :P

 

 

Gervinho se ispromašivao kao u najgorim danima u Arsenalu. Akcija kod njegovog gola je bila odlična mada mi se i dalje čini da je bio ofsajd. Mislim da imate realne šanse da prođete kraj Cityja. Ovo što su danas ispustili u Moskvi će teško nadoknaditi u Rimu ili kod kuće protiv Bayerna. Problem za Romu jest to što će Bayern do 5.kola osigurati prvo mjesto pa postoji šansa da u Mančester idu sa kombinovanim timom. S druge strane, Guardiola se prošle godine u Evropi opekao sa ranim kombinovanjem pa će možda ići na Etihad sa najboljim timom.

Link to comment

Teo bih da napisem nesto, al ne znam sta.

 

Nemo si tužan, sutra će Real još gore da orgija po Anfieldu, ovi moji su im dužni četiri od prošlog puta tako da cenim da će ići bar do osam.

Link to comment

Nemo si tužan, sutra će Real još gore da orgija po Anfieldu, ovi moji su im dužni četiri od prošlog puta tako da cenim da će ići bar do osam.

 

Ma kakvi. 2:2. Balotelli daje gol za 1:0, Ronaldo poravnava™, Gerrard iz penala vraća prednost domaćima, a onda Benzema u idućem napadu postavlja konačan rezultat™.

Link to comment

Ne Viniši! Nije Liverpul nivo ovih ekipa koji igraju isključivo zbog Platinijeve reforme LŠ (Bate, Roma, Maribor). Herojski će igrati i pošteno izgubiti od Reala.

Link to comment

To i kažem, poštenih 5+ razlike.

 

Palamudi se dosta po raznim tviterima da bi mogao da proba samo Sterlinga u napadu, a Baloo i Lambert da se zabavljaju na klupi. Ne znam šta da mislim o toj ideji.

 

tumblr_lu6p5r0ezc1qm6oc3o1_500.gif

Link to comment

Palamudi se dosta po raznim tviterima da bi mogao da proba samo Sterlinga u napadu, a Baloo i Lambert da se zabavljaju na klupi. Ne znam šta da mislim o toj ideji.

 

 

To je Karagerov predlog.

Link to comment

Jesi ti njih gledao uopšte u post-kanibalskoj eri? Plač majke božije.

 

Meni je tu najveći misterij Lovren. Čovjek je u Lyonu bio tako dobar da su navijači Lyona gusanžigovali™ neku anketu na stranici Barcelone i masovno glasali za Lovrena kao pojačanje Barce kako bi ga se riješili. U Southamptonu je uz Boruca, Fontea, Schneiderlina i Wanyamu izgledao kao bolji igrač nego što jest. Zbog njega kontam da bi Real nekako mogao ostati neporažen na Anfieldu.

 

Šalu na stranu, ne znam na šta bi ličilo to sa Sterlingom kao lažnom devetkom. Real je najranjiviji u defanzivnom veznom redu i tu bi baš Sterling na desetki mogao biti prevaga u Liverpoolovu korist.

 

 

Kakav je penal sviran za Šalke u 90-om! :lol:

 

Kad je teško - Gazprom. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...