Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

psž razbio barsu.

da se trkaju buskec, ćavi i neka malo brža baba, šanse za pobedu bile bi podjednake. osim ako suarez ne poludi i krene da igra u skladu sa svojim instinktom i protivno usporavanju igre i vraćanju lopte unazad, neće se barselona lepo provesti ni ove godine. a ni sledeće ne obećavaju ako ne dovedu nekog vrhunskog trenera koji će iscediti suvu drenovinu. liče na španiju sa sp i ova utakmica se može tumačiti u tom kontekstu, čini se da su obe stagnacije rezultat strahovite nepokretljivosti igrača na sredini terena i da je ta njihova sposobnost čuvanja lopte neutralisana, a da se uveliko eksploatiše nedostatak brzine.

Link to comment

Roma odlicna, Naingolan nadomescuje neigranje DDR i Strotmana a Pjanicu je samo gol falio da krunise dobru partiju. Pred kraj se Roma svesno povukla zeleci da sacuva bod koji im je veliki kao kuca, a i ponesto im je snage (sem mozda Zervinju koji je sprintao kao navijen)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Totti :Hail: kralj, car, bog. To prvo.

 

Fizicki smo pali, bez ovoliko bitnih igraca ne mozemo da odrzimo ovako visok ritam 90 minuta.

Steta zbog DDR, covek je defanzivni komandant i drzao bi sve pod koncem. Mnogo je panike bilo bez njega, i uz sav respekt prema Keiti, covek igra poziciju zadnjeg veznog na sasvim drugi nacin. Ako ne kvalitetnije, onda bar na nacin koji mnogo vise odgovara timu.

Ok rezultat, potpisao bih ga pre utakmice. Mali, ali ipak valjan korak prema prolazu grupe.

Link to comment

Keksi, sta moze Monako zaftra u Rusiji?

Zestoko mi je pao optimizam, ovaj nas trener najavljuje da ce prepustiti Zenitu da drzi loptu i napada, dok cemo mi traziti sansu iz kontranapada...uopste mi se ne svidja takva taktika, jer od pocetka sezone imamo problem sa efikasnoscu, pa ako eventualno primimo jedan ili dva gola u prvom poluvremenu, mozemo odmah da se pakujemo i palimo na aerodrom, ionako nam zbog povrede nece igrati Abdennour, pa ce nam stoperski tandem ponovo ciniti Carvalho i Raggi, verovatno dva najsporija igraca u CL-u, a ne vidim kako ce oni uspeti da neutralisu preporodjenog Hulka ukoliko stvarno svesno dozvolimo da Zenit ima inicijativu od pocetka do kraja...imali smo srece protiv Leverkuzena i valjda su trener i igraci izvukli neku pouku iz toga, inace ne pise nam se dobro...

 

Vremenski uslovi se biti odlicni za igru, tako da igraci ne mogu da se zale kako im je bilo previse hladno ili da teren nije bio u najboljem stanju...po pojedinacnom kvalitetu igraca, tu smo negde, ali po trenutnoj formi, deluju daleko kompaktnije i ozbiljnije, ja bih licno voleo da mi odigramo ultra ofanzivno sa visokim presingom i da se nadigravamo bez ikakvih kalkulacija, ali po svemu sudeci igracemo zatvoreno i tvrdo, da ne primimo gol, a ako iz kontre nesto uradimo, onda jos bolje...klasicna pickasta taktika, nadam se da gresim, lepo bi bilo da im prekinemo dugacak niz pozitivnih rezultata, mada to ne deluje previse realno...

Link to comment

Sad odgledah snimak PSG-Barsa- kakva tekma jbt :o

 

Utisak mi je, ono o cemu sam trubio zadnje 2 sezone, da L.Moura i Pastore zasluzuju prvu postavu bez obzira ko igra i kako formacijski.

Prvi gol PSG dokaz (po ko zna koji put) da stoper mora biti stoper i da Maskerano jednostavno ne moze to da igra (tj. moze ali u Primeri protiv slabijih ekipa). Kako ga je D.Luiz lagano otresao, primio desnom, pa necekajuci levom-u maniru rasnog spica™. Drug gol PSG na dusu Rakiticu, ali je i Ter-Stegen izleteo u prazno, trebace i njemu jos jakih utakmica (no dobro, tek mu je 22).

Iako je Barsa brzo vratila (sjajnom akcijom Iniesta-Neymar-Mesi) PSG nije izgubio glavu, igrali su sa dosta samopouzdanja, mirni na lopti, nisu jebali presing ni 2%-onako kako je bilo nezamislivo da bilo ko igra protiv Barse od pre 3-4 sezone.

Treci gol Ter-Stegen izasao na pola peterca i ostao ukopan, jeste VanDerVil ostro centrirao ali mislim da je mogao bar da proba da se baci ka lopti. Usledila je fina egzekucija Matuidija i to kroz noge Ter-Stegenu.

Barsin drugi gol opet dolazi kao greska odbrane, jedna sveca Alvesa i nerezonski 3 igraca PSG koji idu na nju (VanDerVil ostavio Neymara koji je i dao gol). Ipak ti brzi golovi Barse nisu bili dovoljni za preokret, a i bilo je vreme da PSG tuce Barsu. Za kraj ostaje ona sjajna anticipacija™ Marquinosa i blok Albe :Hail:  Gledajuci to i onih par dugih lopti za L.Mouru, samo mogu da konstatujem da ni T.Silva nije nedostajao (kao ni Ibra, ni Lavezi).

 

edit: PSG nikad nisam gotivio ali zadnjih par sezona igraju odlicno i nadam se da ove sezone mogu do kraja. Tj. nadam se da opet nece ispasti na gol u gostima.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Monako u prvih 10min licio na ozbiljnu ekipu, 3 odlicne sanse (Berba sa peterca, Didar sut sa 16m i Okamos glavom) a posle toga se moglo prespavati (zbog davljenja i tuce oko kruga) sve do 45min i suta Okamposa pod precku koji brani Lodigin.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...