Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Ovo je simpa: Liverpool won. Chelsea, Arsenal and Man City didn't. #LFC

 

Mojega simpa, jebali ih nizeklasni Bugari a oni dobili penalom u zadnjem minutu, nevermind, Liverpool je bio OCAJAN i ne mislim da ce daleko stici...

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

nepodnosljiva mi je ova kurcobolja sitija. pocinju opako da me nerviraju zbog tog utiska neambicioznosti, realno su mogli mnogo vise da urade veceras, nezavisno od boatengovog napucavanja.

 

Zato sto klub nema duh, igraci su najveci placenici i igraju bez srca, to je bar moje misljenje, najbolji primer protiv je npr Dortmund....

Link to comment

Zato sto klub nema duh, igraci su najveci placenici i igraju bez srca, to je bar moje misljenje, najbolji primer protiv je npr Dortmund....

Да ли се исто примењује на Челси?

Link to comment

nepodnosljiva mi je ova kurcobolja sitija. pocinju opako da me nerviraju zbog tog utiska neambicioznosti, realno su mogli mnogo vise da urade veceras, nezavisno od boatengovog napucavanja.

 

Siti se zapravo jako trudio. Ali, to je tip kluba koji može da osvaja Premier ligu, međutim, čim dođe u CL i naleti na Bajern, Barsu, Real... može da osvoji samo peglu.

Link to comment

Ne znam na kojem je topicu bilo, pa da napisem na ovom. Pisalo se o FFP-u i o Realu. Kralj je napisao da Real zaradjuje ono sto potrosi tako da ga FFP ne moze zakaciti. Danas procitah informaciju da je Realov bruto dug porastao za 11% na 602M€ (veci nego ukupni prihodi). Pitam se kako Real moze da trosi vise nego sto zaradjuje a da FFP ne zakaci?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...