Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

skoro nisam gledao gluplju utakmicu od bilbao-šahtjor, kao da se obe ekipe trude da ne daju gol. ovi brazilci sve nešto kombinuju bez šuta ili asistencije, a baskijci sve potez više. imam utisak da bi i jedni i drugi vratili loptu sa gol linije do centra.

Link to comment

1-1 na kraju.

 

questionable sudjenje overall imo. cini mi se da je bio faul i na fabregasu kod gola schalkea. vratilo se. instant karma.

 

ispromasivali smo se posle gola schalkea. hazard dve sanse, drogba dve (jedna nekoliko minuta pre gola schalkea, ujedno i najbolja na mecu), remy sutirao na prazan gol ali je defanzivac schalkea stigao i spasao gol sa gol linije, posle kornera je terry sutirao glavom i opet je schalkeov bek sa linije izbacio loptu. 

 

draxler je opak igrac.

Link to comment

nepodnosljiva mi je ova kurcobolja sitija. pocinju opako da me nerviraju zbog tog utiska neambicioznosti, realno su mogli mnogo vise da urade veceras, nezavisno od boatengovog napucavanja.

Link to comment

Samo nama moze da se desi da pobedimo ovako ubedljivo a da nam se pritom povredi pola tuceta igraca :dry:

 

Sad sam se ponadao i pre utakmice sa Cityjem cu biti nervozan ko veverica na kokainu.

Link to comment

Jbt, Zlatko Zahovic ima sina koji vec igra i daje golove u Ligi Sampiona... a imam osecaj kao da je do pre par godina igrao.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Samo nama moze da se desi da pobedimo ovako ubedljivo a da nam se pritom povredi pola tuceta igraca :dry:

 

Sad sam se ponadao i pre utakmice sa Cityjem cu biti nervozan ko veverica na kokainu.

ko se bre povredio, pricaj

Link to comment

ko se bre povredio, pricaj

 

Iturbe je izasao vec u 25-om zbog prepone il neceg slicnog. Mada je ok sto je sedeo na klupi posle toga.

Astori pri kraju sjebao koleno (otprilike ko kad je Streller iskivio isto Vidicu), nije delovalo nimalo naivno. Pokusao da se vrati posto smo obavili 3 izmene, al odustao odmah. Mislim da ga ceka pauza, nadam se samo da nisu acl.

Maicon dobio solidan udarac jos u prvom, ali ostao u igri.

Castan je vec povredjen i iskomplikovalo se nesto sa zadnjom lozom pre utakmice.

Ne valja nikako, jbm ti srecu kuratu.

 

edit: I Manolas zamenjen pre kraja, al mislim da vuce nesto od ranije i da Garcia samo nece da dopusti veci problem

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...