Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Gazo, verovao ti ili ne, imam pouzdane infomacije sa lica mesta koje potvrđuju da Rodgers nije archi, dakle ne poredi se sa Benitezom.

 

Ako nista bar ce svi bandwagoneri da sidju sa voza, do neke sledece trke za titulu. Isto se ovo desavalo i 2009 kao i 2005 posle osvajanja LS, tako da sad sledi par teskih godina, pa jedna da se nadamo.

 

Uf, ja se nadam da si u pravu, ali strepnja mi je veća od nade.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

pa dobro, malo je rodzers pozurio da se poredi sa benitezom.

 

Da, još je rano za to. Ali, kul. Svakako je sa Rodžersom krenulo, samo, promena tima u ovoj meri, u odnosu na prošlu godinu je potpuno nepotrebna. Naravno, ne zavisi sve od njega.

Link to comment

Gazo, verovao ti ili ne, imam pouzdane infomacije sa lica mesta koje potvrđuju da Rodgers nije archi, dakle ne poredi se sa Benitezom.

 

 

 

 

Neako se stiče utisak da ovaj tip ima zaista proverene informacije. Skoro pa bravo! Mada, malo i smešno, ali dobro.

Link to comment

od svih ovih silinih letosnjih pojacanja, koja su stigla u pool, jedino moreno zavredjuje prelaznu ocenu. 

 

Trenutno tako izgleda. U svakom slučaju, Moreno se jako trudi, što je super.

Link to comment

od svih ovih silinih letosnjih pojacanja, koja su stigla u pool, jedino moreno zavredjuje prelaznu ocenu. 

 

Pitaj Rodgersa, on će da ti objasni da su ta pojačanja došla da bi produžila klupu, a ne da bi igrala fudbal. 

 

Ja sam najviše nade polagao u to da će od onog Turčina nešto biti, da će moći odmah da uleti u startnu postavu i radi Hendersonov posao da ne bismo gledali Lucasa, Allena, i ostale rekreativce. A nikad ga nisam gledao ranije, dakle MiddleClass-style procena. Nažalost...

Link to comment

:isuse:

 

pozdravlja ga neki stevan jovetić

ti si se uvatio za onaj debitanski kiks pa nepuscas. koga bi stavio na levog beka, posto spance ne mirises? crnog francuza?

iskreno i ja sam mnogo vise ocekivao od dzingis-kana. gledao sam ga u par domacih leverkuzenovih utakmica prosle sezone, i bio je dosta bolji. doduse imao je mnogo vise i minuta i prostora.  

Link to comment

Pitaj Rodgersa, on će da ti objasni da su ta pojačanja došla da bi produžila klupu, a ne da bi igrala fudbal.

 

Ja sam najviše nade polagao u to da će od onog Turčina nešto biti, da će moći odmah da uleti u startnu postavu i radi Hendersonov posao da ne bismo gledali Lucasa, Allena, i ostale rekreativce. A nikad ga nisam gledao ranije, dakle MiddleClass-style procena. Nažalost...

Kad ne verujes meni :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ti si se uvatio za onaj debitanski kiks pa nepuscas. koga bi stavio na levog beka, posto spance ne mirises? crnog francuza?

iskreno i ja sam mnogo vise ocekivao od dzingis-kana. gledao sam ga u par domacih leverkuzenovih utakmica prosle sezone, i bio je dosta bolji. doduse imao je mnogo vise i minuta i prostora.  

stavio bih tebe, sigurno ne bi bio gori.

Link to comment

Kad ne verujes meni :fantom:

 

Za Cana? Pa ti i subjektivan, kako da ti verujem. Ti se nadaš da će da bude bust, ja onda moram da se nadam da će da pokida, nađemo se negde na pola...

 

Ne znam zašto je koji moj Rodgers kupovao Turčina ako čak i u situaciji kad je Velški Xavi povređen, u sredini startuje Coutinho a sa klupe ga menja tvoj mancrush Lucas. Ako ne može protiv 1 Ludogoreca na teren, protiv koga može?

Link to comment

ti si se uvatio za onaj debitanski kiks pa nepuscas.

 

Imao je Moreno još gori kiks protiv Aston Ville, neka povratna lopta prošle pored njega dok se on vezao u čvor razmišljajući kojom nogom da je dohvati, i zamalo gol. Ne uliva poverenja ali nimalo kad je defanziva u pitanju, samo fizikalije ima i solidnu levicu... isto kao zemljak Enrique, osim što je mlađi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...