Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

žali se vučiću ^_^

- arena je vlasništvo telekonja, a telekonj je u većinskom državnom vlasništvu, dakle država sprečava 90% stanovništva da gleda lš utorkom kako bi telekonj bio konkurentan sa sbb-om

 

- ali može biti i gore od ovoga, može se desiti da neka od komercijalnih tv stanica sledeći put otkupi prava da prenosi lš sredom pa da se pozdravimo sa hd prenosima sa rts-a

 

Ma ja imam SBB kablovsku,  a za 200din mesecno i Telekomov WebTV sa svih 5 Arena tako da sam kao kladionica u malom ;)

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

jeste 1 dan na televiziji sa nacionalnom pokrivenošću, ne nužno na rts-u, seti se da je b92 prenosio lš nekoliko godina

prva sezona im je bila kda smo ušli preko njuke u LŠ. to im je bio debi u LŠ.

Link to comment

Ako je to istina, niko sretniji od mene :)

Primera, Premiership, Kvalifikacije za 2016 i 2018, plus ako ubodu LŠ, genijalno.

 

Danas se očekuje sigurna pobjeda Reala, bar 3-4 gola na Anfieldu, rutinski minimalac Juventusa, sve ostalo tvrdo :)

Link to comment

Kakva je slika na arenama? Podsetili ste me da to postoji pa ja krenuo da uplatim, ali sad kad sam isprobao par kanala iz osnovnog paketa više baš i nisam siguran...pa bolji ću valjda sopcast da ulovim od ovog?  :unsure:

Edited by Ruxin
Link to comment

Kakva je slika na arenama? Podsetili ste me da to postoji pa ja krenuo da uplatim, ali sad kad sam isprobao par kanala iz osnovnog paketa više baš i nisam siguran...pa bolji ću valjda sopcast da ulovim od ovog? :unsure:

Slika je kao prosečan SD stream, mene mrzi da se jebavam sa traženjem a i bar znaš da neće pući..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...