Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Dobili smo laku grupu i imamo odlican raspored, tako da prvo mesto ne bi smelo da dodje u pitanje...ocekujem 6 laganih pobeda, a onda da u osmini finala izvucemo ekipu tipa Schalke/Sporting ili Porto/Bilbao...

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

@Orasi

 

Pa Tošić nije jedini igrač kojem se predbacivalo kako za reprezentaciju ladi jaja i veze nema dok za klub kida.

Kakav god bio, činjenica je da u CSKA pruža izuzetno dobre partije.

Isto tako je činjenica da je CSKA vrlo dobra ekipa koja može otvoreno da se sa Romom potuče u oba meča, i njima će više odgovarati dobar teren u Rimu u to budi uvjeren jer nisu krljatori kojima paše razrovarena livada pa da igraju na 0:0.

 

Bayern - City će svakako opet biti zanimljivo.

 

Bilbao može mnogo u svojoj grupi, Bayer je vrlo dobar i mislim da će Zenit opet zaglaviti u grupi.

Chelsea će se prošetati, tipujem na nekih 16 bodova.

PSG će uzeti prvo mjesto u grupi Kataloncima a Juve će se namučiti, Oly ima dobre šanse u dvomeču sa njima.

Link to comment

Zalicu se VIniju zbog ovog jinxa :dry:

 

Nemoj da se žališ, nisam ti ja Savet bezbednosti UN. Bolje pokreni sve moguće mere odmazde, a ja ću te tiho ali zdušno podržati kao Amerika Izrael...

Link to comment

@kralj

 

Treba biti realan i reći da Tošić za CSKA igra ugl vrlo dobro, pa nisu ni oni prsli da bi ga godinama držali kao startera, ljudi su pored ultramegabogatog Zenita dvaput u nizu uzeli naslov, redovno igraju LŠ.

Za reprezentaciju se slažem da je čovjek dao puno premalo.

Link to comment

Dobili smo laku grupu i imamo odlican raspored, tako da prvo mesto ne bi smelo da dodje u pitanje...ocekujem 6 laganih pobeda, a onda da u osmini finala izvucemo ekipu tipa Schalke/Sporting ili Porto/Bilbao...

Како си ти мега забаван. :lolol:

Link to comment

@ BB

Tosic moze da igra kako hoce za CSKA, cim predje stepenicu vise izgubi prednost koju pravi u napadu protiv slabije konkurencije i bude redovno stetan za svoju ekipu na terenu. Dovoljno puta sam ga gledao, bar u reprezentaciji, da mi bude jasno kakav je igrac. Verovatno ne postoji veci alibi defanzivac na svetu od njega. Bice pored protivnickog igraca u najvecem broju slucajeva, ali nikada nece napraviti korak kojim ce pokusati da konktretno napadne loptu. Igrac rutisnki prodje kao pored duha, a on samo nastavi dalje sa kasom, bitno da je sacuvao svoje nozice. Daleko je on od te klase koja sebi moze da dozvoli da ne ucestvuje u igri, mnogo daleko.

Ofanzivno ume da stvori visak, naravno, samo je pitanje ko je sa druge strane. A ruska liga nikako nije isto sto i CL.

Meni je on najgori igrac u reprezentaciji sa vise od 5 nastupa ikad. Totalna drkoska stetocina koja se izivljava nad slabijim (obicno neuspesno) i rutinski ispari iz utakmica protiv jacih. Verovatno me sve Race i Fejse zajedno u paketu nisu nervirali kao on sam.

Link to comment

Dobili smo laku grupu i imamo odlican raspored, tako da prvo mesto ne bi smelo da dodje u pitanje...ocekujem 6 laganih pobeda, a onda da u osmini finala izvucemo ekipu tipa Schalke/Sporting ili Porto/Bilbao...

Vi to kao Siti sto istamburao sve redom?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Naravno mrtvi PTC nastavlja da ne prenosi tekme utorkom, republikanci™ daju BVB-Arsenal, a Arena (pored multija na drugom sa acentom na pravoslavnu bracu™) daje Live-Ludogorec, BVB-Arsenal, Real-Bazel i na petici Benfika-Zenit.

Link to comment

žali se vučiću ^_^

- arena je vlasništvo telekonja, a telekonj je u većinskom državnom vlasništvu, dakle država sprečava 90% stanovništva da gleda lš utorkom kako bi telekonj bio konkurentan sa sbb-om

 

- ali može biti i gore od ovoga, može se desiti da neka od komercijalnih tv stanica sledeći put otkupi prava da prenosi lš sredom pa da se pozdravimo sa hd prenosima sa rts-a

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...