Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

aha, guzićete cesenu i empoli, ovi ima svi da vam iskalibriraju bulju šimikama samo tako. 0-1-5 da pevate

 

Mnja, jedan bod bi osvojili da sa primaverom izlazimo na utakmice, ne zajebavaj. Veca je razlika izmedju nas i Rusa no izmedju nas i Bayerna. Verujem da cemo moci da otkinemo po koji bod alama kod kuce i da mozemo 2x da dobijemo CSKA. Realno su jako male sanse da prodjemo grupu, Bayern je u rangu ekipa koje su za mnogo iznad nas, a City je u velikoj prednosti zbog fizikalija. Nekih 6-10 bodova i trece mesto bi bio krajnje korektan rezultat u svakom smislu, za prolaz cemo morati da se apgrejdujemo onoliko koliko smo proslog leta, sto je cini mi se nemoguce.

Link to comment

^^

Ne, ne, ne, nisam to rekao (mozda je samo tako zvucalo). Bayern je u nekom drugom rangu (sa Realom, recimo) u odnosu na nas, gotovo nedodirrljivom. City igra ruzno, ali ce nas dobiti/uzeti vise bodova od nas na konto toga sto su fizicki mnogo jaca ekipa. Jebes ga, ja nikada nisam uzivao u onome sto igraju, ali na kraju ipak ovolje protivnika. Utakmica sa Lpoolom pre koji dan je lep primer.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Zalicu se VIniju zbog ovog jinxa :dry:

 

Isto mislim da precerujes. Roma nije ni rang Juventusa, a kamoli tih klubova koje si pobrojao.

 

 

A Juve je ispao od Galate... :P

 

To sto Roma nije rang Juventusa je pre svega krivica mrtvog Enriquea. Covek nam je ubio koeficijent u 2 sezone, a nista opipljivo nije uradio (tipa izbacivanje mladih igraca koji budu zavaljani za lepu kintu kao kod Zemana). Igracki Roma trenutno nije ni milimetar slabija od njih. Sto ce reci da smo trenutno u nekoj drugoj grupi u Evropi po kvalitetu, jbt, dovoljno je pogledati pevca i po koju utakmicu da bi stekao utisak.

Link to comment

Dortmund sam mogao kovertirati, treci put u cetiri godine. Grupa djeluje mrvicu laksa nego proslogodisnja.

 

Hoce li to Strootman iskoristiti ovaj zdrijeb da izabere stan u Mancesteru? :p

Link to comment

Ја ћу у тој групи навијати за Рому јер не подносим ниједне од ових, чак ни Русе. Али, реално, мале су шансе.

Link to comment

:Hail:

 

@ BBhatt

U drugoj utakmici, po zamrznutom i izrovanom ruskom pasnjaku bi mogli da imamo problema. Inace, ne ocekujem muku protiv timova u kojim ozbiljnu ulogu imaju prevare koje obigravaju oko nase reprezentacije. Zoran fakin Tosic je bitan igrac u toj ekipi, ej!

 

@ Arle

Evo sta Strootman misli o judama  ^_^

 

10593402_316770768483962_830967692_n.jpg

Link to comment

Spakuj jos jednu, jescemo zajedno na keju uz vopi :dry:

Nisam ni recenicu kasnije rekao da meni deluje da igraju ruzno, jednostavno ne volim da ih gledam. Previse oslanjanja na fizikalije, previse cekanja da se protivnik izmori i primi sam od sebe glup gol, premalo fluidnosti u igri i konkrentog kreativnog plana. Usiljena ti pljeska, umem ja bolje da omasim, nema potrebe da se hvatas za ovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...