Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Samo ne Juve. Bajern jer su Njemci, a Real zbog toga da bi bili prvi klub koji je vezao dvije LŠ najnovijeg formata.

 

Što neko reče može i Barsa, ali samo zbog Sukija. Inače fuj to!

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

dream team polufinala, bez kukavica i uništitelja fudbala smorinja i jorgandžija, nadam se da neće upariti real i barsu u 1/2 finalu

Link to comment

Simeone je personifikacija antifudbala, protiv njegovog Atletica je za sada samo Barca streptomicin. Real igra kako ume protiv njih, nista oni nisu krivi, jednostavno su im los matchup.

 

Najjace da moze nesto da se zakljuci o spanskom fudbalu na osnovu ove utakmice ili stila Atletica. Setimo se samo onog rasturanja od 4-0 na Kalderonu, tada su svi hejlovali Simeonea. Ja ni njega ni Murinja ne mogu da smislim, ali jbg.

 

 

Koliko smaras sa antifudbalom, vazno da je Real sa Pepeom i Serhio Ramosom personifikacija fudbala i sporta, s tim sto ovog drugog uskoro ceka i diploma pocasnog profesora Kraljevske glumacke akademije. Lice vrhunskog korporativnog fudbala danas, Real - cheating   and winning worldwide, since 1902. Jedini tim na planeti koji moze da natera Srbina da navija za Bajern.

 

Nadam se polufinalu Bajern Real da barem jedna sila mraka padne a onda Suki do titule protiv Gvardiole, uz prethodno overeno Kjelinijevo uvo. 

Link to comment

Koliko smaras sa antifudbalom, vazno da je Real sa Pepeom i Serhio Ramosom personifikacija fudbala i sporta, s tim sto ovog drugog uskoro ceka i diploma pocasnog profesora Kraljevske glumacke akademije. Lice vrhunskog korporativnog fudbala danas, Real - cheating   and winning worldwide, since 1902. Jedini tim na planeti koji moze da natera Srbina da navija za Bajern.

 

Nadam se polufinalu Bajern Real da barem jedna sila mraka padne a onda Suki do titule protiv Gvardiole, uz prethodno overeno Kjelinijevo uvo. 

 

Meni pricas za Real, pa vec sam napisao da su mi najomrazeniji tim na svetu.

 

Ali za Atletico i Murinja su Joga Bonito, jbg. Pazi, ja mislim na stil igre koji furaju, ne na pojedinacne igrace (igraci Atletica su mi zapravo deset puta gotivniji).

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...