Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Porto odigrao vrhunsku utakmicu. Alonso, Dante i Boateng kakve su kikseve napravili to se retko vidja. Nojer imao jednu vrhunsku odbranu i 2 teska kiksa, sreca da nisu bili golovi. Ne pamtim kad su imali nepreciznih dodavanja kao veceras na nekoliko metara, bez da ih neko pritiska. Bayern je jos dobro prosao, mislim da je to to za ovogodisnju LS, nece Porto ovo ispustiti... Ovo mi je najgora utakmica od kako je Pep trener, ni BVB 0-3, Real 0-4 nije mi izgledalo lose kao ovo veceras.

Link to comment

Trebalo je Nojer da popase crveni. Dobar Porto, ali biće teško bez bekova u revanšu.

Bez Ibre, Mote i Veratija PSG nije ni blizu onog tima koji bi mogao da im parira.

Link to comment

Oh™, pa to ima šanse da Bayern i ispadne majku ti božju  ^_^

 

Da je neke pravde, Bajern ne bi osvojio LŠ narednih 20 godina, zbog toga što im je drugi najvažniji cilj  kluba uništiti svu konkurenciju u Nemačkoj.

Link to comment

David Luiz nije trenirao 10 dana. Trebao je da miruje min 4 sedmice ali ga je neki rasputin oporavio za ovaj mec. Alternativa je bio penzioner Camara.

Link to comment

Da je neke pravde, Bajern ne bi osvojio LŠ narednih 20 godina, zbog toga što im je drugi najvažniji cilj  kluba uništiti svu konkurenciju u Nemačkoj.

 

you're preachin' to the choir :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...