Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Svi objavili da je jedan mec suspendovan... 19.03. je bila odluka...

 

 


Posto si cistokrvni Interista, znao sam da ces nam pruziti podrsku, sada smo jos jaci...a i realno odavno si trebao da nam pruzis podrsku, jer ovaj danasnji Monaco ima sve one elemente koje gotivis...ruski vlasnik, portugalski trener i belgijski fudbaler kao glavna zvezda ekipe, zvuci poznato zar ne...fali nam jos samo neka seksi doktorka sa kovrdzavom kosom :)

 

Lijepo poslozeno! :D

 

Mada nisam ja fan Celsija vec Murinja i kad on ode iz Londona necu imati neke narocite simpatije prema plavcima. Svidja mi se kako Monako igra tvrdu i disciplinovanu defanzivu. I naravno bog fudbala, trpac iz Blagoevgrada, tu nedje odmah posle Toresa - Dimitar Berbatov! :Hail:

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Lagano za Real, Bajern i Arsenal.

 

Pari Sen Žermen - Čelsi - ko prodje osvaja

Mančester Siti - Barselona - lagano

Bajer Leverkuzen - Atletiko Madrid - lagano

Juventus - Dortmund - dvije najodvratnije ekipe u univerzumu

Šalke - Real Madrid

Šahtjor - Bajern

Arsenal - Monako

Bazel - Porto

 

Platinija Englezi stalno pljuju i on im vazda uvali kosku sa žrijebom. Vjerujem da će svi proći.

 

Žao mi je PSŽ-a jedino.

 

Greota da se ne zapamti :)

Link to comment

Pa Middle je veliki znalac kad je engleski fudbal u pitanju, lagani Arsenal je poslednji put gledao kad su igrali Henry i Bergkamp... 

Link to comment

Lijepo poslozeno! :D

 

Mada nisam ja fan Celsija vec Murinja i kad on ode iz Londona necu imati neke narocite simpatije prema plavcima. Svidja mi se kako Monako igra tvrdu i disciplinovanu defanzivu. I naravno bog fudbala, trpac iz Blagoevgrada, tu nedje odmah posle Toresa - Dimitar Berbatov! :Hail:

Ja od svih tih engleskih klubova jedino Leeds iskreno volim, ali oni nikako da se vrate u prvu ligu...od ovih ostalih, ako bih bas morao da biram, jedino mi je Chelsea postao vremenom simpatican, mada to se desilo tek kada ih je kupio Abramovich i on je po meni primer "savrsenog vlasnika", a osim ruskog tajkuna, tu je i naravno Mourinho koji je primer "savrsenog trenera" (iako licno mislim da je Guardiola najbolji trener na svetu)...tome kad se dodaju i nezaobilazna Eva Carneiro, fenomenalni Eden Hazard i najveci fudbalski dzentlmen Diego Costa, onda mi je tesko da ostanem ravnodusan i zelim im da dominiraju u Engleskoj...

 

Pogba je povrijedjen i nece igrati protiv Monaka.

Tek sad vidim da ce ipak duze pauzirati, steta, iskreno sam zeleo da vidim kako Bakayoko i Kondogbia izledaju u odnosu na njega u direktnom duelu, sva trojica izgledaju kao rodjena braca...bice to ozbiljan hendikep za italijaski tim, mada dobar im je i onaj Pereyra i verujem da moze korektno pokriti poziciju na kojoj igra Pogba, ima i znanje i fizikalije za tako nesto...inace mislim da bi za neutralne ljubitelje fudbala bilo mnogo bolje da je zreb za nijansu bio drukciji, tj da su francuski klubovi zamenili mesta, jer to bi najverovatnije garantovalo dva spektakularna polufinala...ovako, koja god ekipa da prodje dalje iz dvomeca Juventus - Monaco, bice surovo rastavljena na delove od strane onih spanskih azdaja i bavarske masine, tako da ce Real, Barca ili Bayern imati laksi trening u polufinalu...

Link to comment

Ja od svih tih engleskih klubova jedino Leeds iskreno volim, ali oni nikako da se vrate u prvu ligu...od ovih ostalih, ako bih bas morao da biram, jedino mi je Chelsea postao vremenom simpatican, mada to se desilo tek kada ih je kupio Abramovich i on je po meni primer "savrsenog vlasnika", a osim ruskog tajkuna, tu je i naravno Mourinho koji je primer "savrsenog trenera" (iako licno mislim da je Guardiola najbolji trener na svetu)...tome kad se dodaju i nezaobilazna Eva Carneiro, fenomenalni Eden Hazard i najveci fudbalski dzentlmen Diego Costa, onda mi je tesko da ostanem ravnodusan i zelim im da dominiraju u Engleskoj...

 

Vrh! :lol:

Link to comment

:wub:

Realno, niko vise ne zasluzuje Costino dzentlmentstvo od Leedsa. Lik koji bi prodavao oruzje i drogu u gepeku audija iz osamdesetih i klub-stjeciste sabanizma.

Link to comment

Realno, niko vise ne zasluzuje Costino dzentlmentstvo od Leedsa. Lik koji bi prodavao oruzje i drogu u gepeku audija iz osamdesetih i klub-stjeciste sabanizma.

Link to comment

Realno, niko vise ne zasluzuje Costino dzentlmentstvo od Leedsa. Lik koji bi prodavao oruzje i drogu u gepeku audija iz osamdesetih i klub-stjeciste sabanizma.

A Arsenal najposteniji nasvijet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...