Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Ibra jedan meč suspenzije.

 

Nadam se da Monako prolazi mafiju.

 

Mou igrao onako jer je htjeo,  Pelegrini jer je morao. Pametnom dosta!

Link to comment

Odvratni parovi.
Bajern i Juve ce se prosetati. U ESP derbiju ce biti 1 cripple fight. E jedino za uzivanje moze biti PSGovo karanje Barse.

Link to comment

Odvratni parovi.

Bajern i Juve ce se prosetati. U ESP derbiju ce biti 1 cripple fight. E jedino za uzivanje moze biti PSGovo karanje Barse.

Kao sto se Arsenal prosetao.

Link to comment

Ja preferiram efikasne meceve. Real, tim koji igra najofanzivniji fudbal, izvukao je jedinu ekipu koja mu ne odgovara.

PSG-Barcelona deluje kao zanimljiv, potencijalno spektakularan duel. Real-Atletico, klasicno smaranje u najavi. I kada pravi sanse Real ih slabo koristi protiv njih. Porto mi deluje previse slabo u napadu, za neki jaci otpor. Ocekujem da se Bayern proseta. Monaco-Juventus, potpuno otvoren matchup. Juventus me ni u domacem prvenstvu ne odusevljava. Imaju ubedljivo najbolji tim u ligi, a igraju pocesto izuzetno kilavo. CL je jos teza, mada su ove sezone naleteli na bangavi Dortmund, te lako prosli. Monaco igra izuzetno ruzno, no rezultat je ono sto je bitno, a umeju odigrati na rezultat, to im niko ne moze prigovoriti.

Kada podvucem crtu, smor u najavi.

Link to comment

Atletiko vredi gledati jedino protiv Reala. Tim koji Ancelotijevom timu najmanje odgovara, a ja uvek navijam protiv njih.

 

Porto nije tako slaba ekipa, dosta su potcenjeni. Bice to lep dvomec. PSG Barca ne treba trositi reci. Juve Monako neizvesno.

Link to comment

U principu sam najvise zeleo da izbegnemo nase drugare iz francuske lige, jer bezveze mi je da igramo protiv ekipe sa kojom se svake sezone nekoliko puta sastajemo, ne bi to imalo onu pravu draz kao kad nam je protivnik ekipa iz neke od drugih najjacih liga...posle toga najvise sam prizeljkivao da se nekako izbegnu Real, Barcelona i Bayern, ta tri kluba su trenutno daleko iznad svih i skoro je nemoguce igrati sa njima...od preostalih timova, bilo mi je svejedno koga cemo izvuci, Atletico, Juventus i Porto su nam taman po meri, mozemo bez problema da se nadigravamo sa njima, iako su nasi klinci najvise zeleli kraljevski klub...

 

Italijani u svojim redovima imaju dve hodajuce legende (Buffon i Pirlo) i dva igraca koji su mi vlazni snovi (Pogba i Vidal), ipak kljucna figura im je Tevez koji igra kao u najboljim danima, a i onaj Morata je sve bolji, vidim da kubure sa povredama, ali iskreno bih voleo da im svi fudbaleri budu na raspolaganju, makar ovi koje sam nabrojao...drago mi je ste se Evra vraca tamo gde je i ponikao, on mi je jedan od najdrazih igraca formiranih u nasoj Akademiji i sigurno ce imati veoma lep docek u Knezevini...ima italijanski klub i veoma dobru zadnju liniju, dosta su namazani i naravno takticki perfektni, ali su zato prespori, narocito u poredjenju sa nasim ultra ofanzivnim bekovima i krilnim napadacima, to ce biti dobra prilika da Carrasco i Martial dokazu kakvi su mamojebaci, a dobro je i to sto prvu utakmicu igramo na strani, po meni je to uvek prednost...bice veoma zajebano, tesko je davati neke prognoze, ali za razliku od prethodne runde, sada cemo imati dva keca u rukavu, prvi je Bakayoko koji ce nadam se biti spreman za te duele, on i Kondogbia mogu bez problema da zakljucaju celu sredinu terena, a onda bi Moutinho imao vise prostora i energije da ih svojom kreacijom ubije u pojam, dok bi drugo potencijalno iznenadjenje mogao da bude nas novi brazilski napadac Matheus, decko je nestvarno brz i prodoran igrac, pa bi mogao da nacini veliku stetu njihovoj odbrani...torinska ekipa je svakako favorit, ogromno iskustvo je na njihovoj strani i odigrali su bezbroj ovakvih meceva, ali ipak iskreno verujem u nase klince i smatram da imaju i dovoljno kvaliteta i dovoljno drskosti da prodju u polufinale, vec su postali heroji u ocima svih nasih navijaca i nemaju nikakav pritisak na sebi, neka jednostavno izadju na teren i neka uzivaju, ovo ce im biti najveci izazov u njihovim tek zapocetim karijerama...

 

Nadam se da Monako prolazi mafiju.

Posto si cistokrvni Interista, znao sam da ces nam pruziti podrsku, sada smo jos jaci...a i realno odavno si trebao da nam pruzis podrsku, jer ovaj danasnji Monaco ima sve one elemente koje gotivis...ruski vlasnik, portugalski trener i belgijski fudbaler kao glavna zvezda ekipe, zvuci poznato zar ne...fali nam jos samo neka seksi doktorka sa kovrdzavom kosom :)

Link to comment

Voleo bih da PSG nastavi sa vraćanjem dugova. Posle Čelzija na red je došla Barsa. Dvomeč bi trebalo da bude spektakularan, ako ga sudije ne upropaste tradicionalnom podrškom Kataloncima.

Lepo bi bilo da Porto stavi na svoje mesto Bajern, kao tamo neke '85. kada su to učinili Futre i Madjer.

O duelu Monaka i Juventusa je keksi sve napisao. Biće mi ok ko god da prođe.

Lepo bi bilo da Atletiko nastavi ovogodišnje preslišavanje Reala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...