Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

bice suarez bolji kako se bude navikavao na cinjenicu da je iz najjace lige na svetu presao u skotsko elitno takmicenje. evo i bejlu sve bolje ide.

Link to comment

Prije svega, čestitke na prolazu u četvrtfinale. Nadam se da ćete otići do kraja, čisto zato što imate nekoliko mladih igrača koji će, nadam se, doći tamo gdje su se kao igrači izgradili Emmanuel Petit i Thierry Henry. U prvom redu mislim na Kondogbiju i Carrasca.

 

Bold 1 - ajoj. Nije valjda da ozbiljno doživljavaš utakmicu prijateljskog turnira u kojoj je Arsenal bio u šarenom sastavu, a vi imali Falcaa (koji je i dao gol)? Zaboga, Yaya Sanogo je na tom turniru dao četiri gola (sva četiri protiv Benfice). Yaya je, vjerovatno, bolji od Falcaa? Mislim, dao je jedan gol više od Falcaa u Ligi prvaka. :D

 

Bold 2 - postoje tri dodirne tačke sa dvomečom Bayerna i Arsenala iz 2012-13, i to: 1) rezultati obje utakmice, 2) Giroudov gol u drugoj utakmici i 3) Minhen se na talijanskom zove "Monaco". Arsenal je u onoj drugoj utakmici igrao totalno drugačije nego sinoć, Bayern je imao posjed lopte, prividno kontrolisao utakmicu, a Arsenal iz kontri preko Walcotta, Jenkinsona i, u drugom poluvremenu, Gervinha stvarao probleme Bayernu. Fabianski je briljirao na golu, u par navrata spriječio Robbena da osigura Bayernu miran revanš, ali je Bayern bio u utakmici. Monaco je igrao defanzivno do maksimuma, usporedivo samo sa trostrukim autobusom Josea Mourinha na Camp Nou 2010.godine.

 

Bold 3 - niste bolji od Arsenala (što ne umanjuje vaš uspjeh - naprotiv) i pretpostavljam da bi u nekom okršaju ovih timova naredne sezone Monaco mogao proći kao PSV protiv Lyona onomad. :P

Ako kojim slucajem Kondogbia i Carrasco rese da jednoga dana krenu istim putem kao Petit i Henry, onda ce otici na krajnju destinaciju, a to je Barcelona, ne moraju da presedaju...

 

Ta utakmica na Kupu Emirata je bila generalna proba pred pocetak sezone, Arsenal je usao krajnje motivisan sa zeljom da osvoji taj njihov trofej, stadion je bio ispunjen do poslednjeg mesta...zasto pominjes Sanoga kad znas da on uopste nije igrao protiv nas, vec je Wenger bukvalno izveo najjaci sastav koji je imao na raspolaganju, Giroud i Sanchez su bili u starnih 11, a Falcao je igrao isto kao sto sada igra u Unitedu, jeste on dao gol, ali mu je Moutinho servirao loptu na tacni, plus da ne pricam sta vam je sve radio Bakayoko...

 

Pomenuo sam Bayern jer su vas oni istim rezulatom nakon dvomeca eliminisali iz takmicenja, svi navijaci Arsenala se samo prisecaju promasaja svojih igraca, a niko da se priseti da je Monaco u prvom mecu pri rezultatu 2:0 za nas lako mogao da ga jos drasticnije uveca, Martial je propustio cist zicer koji mu je Moutinho smekerski namestio onim dodavanjem petom, da bi i sam Portugalac kasnije imao onaj volej udarac koji je zavrsio tik iznad precke, plus je i Carrasco kada je usao na teren imao identicnu situaciju iz koje je kasnije dao gol, ali je u ovom prvom navratu sutnuo pravo u golmana, iako je mogao mnogo bolje...

 

U revans mecu, oba gola Arsenala su pala nakon spleta okolnosti, prvo je Subasic odbranio sut nosonje, ali mu se loptu srecno odbila nazad iako ni on sam to nije ocekivao, dok je kod drugog gola Kurzawa nonsalantno odlucio da posalje kratak pas kroz svoj sesnaesterac umesto da katapultira loptu daleko napred, pa je Ramsey neocekivano dobio loptu u svoje noge, jeste tome prethodila i ona stativa, medjutim nas golman je vec bio pokrio tu stranu i sigurno bi odbranio da je Walcott bio precizniji...imali smo i mi svoje sanse u revansu, Carrasco se u bar tri navrata usetao u vas kazneni prostor, ali umesto da sutira, on je i dalje zeleo da dribla i lomi noge vasim stoperima, a bez obzira sto smo igrali ultra defanzivno, nije to bilo ni blizu kao kada se ekipe brane na Camp Nou, jer Arsenal nije ni blizu kao Barca...

 

Vidis da i ti sam drulujes na neke nase mlade igrace, dok bi ja jedino dvojicu vasih igraca rado video kod nas, po meni je Monaco stvarno bolji, ali vidi se koliko nam nedostaje iskustva i vidi se da imamo mali broj jakih utakmica u nogama, medjutim onaj suvi potencijal i urodjeni talenat je dobro ukomponovan u cvrstu disciplinu koju forsira The Special Two...

Edited by keksi krem
Link to comment

Malo ga preteraste sa Barsom i budjenjem Mesija. City u Evropi, jos u gostima, je poligon za bicikl, plus su do HT fasovali 5 kartona.

Link to comment

Jel gledate vi spansku ligu uopste? Posle perioda kada je dobro igrao, ali nije imao srece da zabije gol, Suarez vec neko vreme kida i u Primeri. Odlicno se uklopio u tim i sa Neymarom je na ravnoj nozi.

 

A najbolji igrac sveta jeste poceo da igra kao u najboljim danima. Nadam se da ce istamburati Real da ne znaju kako se zovu.

Edited by IndridCold
Link to comment

Jel gledate vi spansku ligu uopste? Posle perioda kada je dobro igrao, ali nije imao srece da zabije gol, Suarez vec neko vreme kida i u Primeri. Odlicno se uklopio u tim i sa Neymarom je na ravnoj nozi.

 

A najbolji igrac sveta jeste poceo da igra kao u najboljim danima. Nadam se da ce istamburati Real da ne znaju kako se zovu.

Наравно да се Суки пљује без гледања. Мада овде на форуми је објашњавано да је Меси одрадио своје и да Барселона треба да га се отараси.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Наравно да се Суки пљује без гледања.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ama, ko ga pljuje, čitate li vi uopšte šta se piše? Strašan igrač, samo mi pored Messija deluje kao Hektor pored Ahila...što više govori o Messiju, no o Suarezu.

 

btw, vi Liverpulđani ste postali gora sekta od Mančesterđana. :)

Link to comment

Liverpulđanski sektaši najviše vole svoje bivše i pate za njima, it is known :cry:

 

Ali Ivo, ono gore je ipak bila tvrdnja da je brazilski Patroklo ubedljivo bolji od urugvajskog Hektora, što nema nikakvog smisla. Uvođenjem argentinskog Ahila u tu jednačinu ne činiš je smislenom :)

Link to comment

Brazilski Ajax je nešto bolji od urugvajskog Hectora. Ajmo reći da mi je sinoć delovao nešto uporedivije sa argentinskim Ahilom od Urugvojanca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...