Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

hoce vratiti italijani 4 mesto za cl?

Ove sezone ne [mislim, teorijski mozda moze, ali realno ne]. Al ako se trend nastavi, za godinu ili dvije da. 

Link to comment

Barsin napad od pola milijarde eura 25 šuteva sa 5m od gola - 0 golova. :lolol:

 

Ono kad te je sramota umjesto drugog. 

 

Nadam se da će ih Real pregaziti. 

Link to comment

Važi da je Rade Neimar ubedljivo bolji od Sukija :D

 

 

nemoj zajebavati, suarez je za nejmara bog fudbala.

 

Bolji je Rade... možda sam preterao sa ubedljivo, ali je bolji.

 

Nisam nešto gledao Barsu ove godine i prvi utisak nakon pola sata mi je upravo bilo poređenje Suareza i Messija. Mislim, Suarez se prošle godine posprdao sa Premier ligom, davao golove kad je hteo, stvarno je spektakularan igrač, ali ovde je toliko očigledno na dva nivoa igrice ispod, da je to nemoguće ne primetiti.

Link to comment

Meni je super, sto se Inijesta nije ni video. Igrao je, trckao je, delio lopte, ali nije ucestvovao u igri kao sto to ume, taman da se probudi za Klasiko :D

Link to comment

@Petović: Ode ti iz poređenja Neymara i Suareza u poređenje Suareza i Messija :D Neka, tu imaš neuporedivo jače osnove.

 

Ali veze nema jedno sa drugim, ne dobija Rade™ bonus poene zato što ima godinu dana staža uz Mesija više nego Suki.

Link to comment

 

Nisam nešto gledao Barsu ove godine i prvi utisak nakon pola sata mi je upravo bilo poređenje Suareza i Messija. Mislim, Suarez se prošle godine posprdao sa Premier ligom, davao golove kad je hteo, stvarno je spektakularan igrač, ali ovde je toliko očigledno na dva nivoa igrice ispod, da je to nemoguće ne primetiti.

 

to prevashodno ima veze sa timom a donekle i sa ligom u kojoj igra. barsa u napadu ima malo prostora a suarez je sve obrnuto, on je covek praznog prostora a ne neke madjikorama tehnike na petoparcu. njegovo divljanje po PL je posledica plitkih a sirokih odbrana u koje se zabadao kao u svicarski sir. takve uslove na radnom mestu nece nikada imati ponovo sem ako ne nastavi karijeru ili ponovo u PL ili u nekoj od skandinavskih liga.

Edited by yolo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...