Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

ja imam osjecaj da iz godine u godinu igraci sve losije pucaju penale. potrose se previse u utakmici, sta li.

 

ovaj leno opasno brani penale, bio je svakoj lopti, a onaj kokeov penal je bilo bas tesko odbraniti.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

PSZ je protekle dve sezone ispadao zbog glupog pravila gola u gostima, a sada je vreme da se makar ponovi uspeh Liona od pre pet godina kada su stigli do polufinala :)

 

Inace sva tri engleska tima su izvukla premiju, imace besplatan turisticki obilazak Barselone, Pariza i Monaka, cisto da vide ljudi sta propustaju na onom njihovom sumornom ostrvu...

 

Bravo keksi! 3 od 3...

Link to comment

I Piksi je promasio penal kontra Argentine, a on je bio najbolja desetka  na planeti Zemlji. U narednoj seriji je promasila i najbolja desetka univerzuma svih vremena!

Link to comment

Sada će da dođe Keksi da nam objasni kako je Monaco bolji tim od Arsenala. Elem, odbrana u prvom meču je prodala Arsenal, mada su mogli i malo brže da dodaju loptu u veznom redu danas. Previše su carinili i razmišljali, vidi se da je u podsvesti bio prvi meč.

Nego sta nego je bolji, racunajuci i onaj Kup Emirata, odigrali smo tri utakmice ove sezone protiv njih i dva puta smo pobedili, oba puta na strani...sta je trebao da uradi Monaco u ovom revansu, da igra mozda otvoreno i na pobedu, pa nije Jardim sisao vesla i ne zovu ga za dzabe Specijalni II, postavio je taktiku da ekipa odbrani rezultat iz Londona i na kraju je to urodilo plodom, ja licno ne volim takav stil fudbala, ali volim kada to na kraju dovede do zeljenog rezultata...ozbiljne ekipe kao sto su Real i Monaco, svoj posao odrade u prvoj utakmici, a posle imaju taj luksuz da maksimalno taktiziraju, slicno je i Bayern pre dve godine eliminisao Arsenal, posle je stigao i do pehara, dobro ajde, salim se malo...Monaco je na slican nacin u proslosti izbacivao i Fergijeve bebe i Galaktikose i Romanovu druzinu, a ovo nam je tek peti put u istoriji da smo prosli u cetvrt finale Lige Sampiona, uzeli smo jos jedan skalp velikom i poznatom klubu, a ovaj plasman u narednu fazu je veliki uspeh...

 

Smesno mi je sto nas svi zivi potcenjuju i omalovazavaju, Monaco je bio u cetvrtom sesiru, bio je rangiran kao 31 ekipa po onom koeficijentu, znaci samo je jedan tim na papiru bio gori od nas pre pocetka takmicenja, dobro to je vise zbog toga sto deset godina nismo igrali u Evropi...prvo smo osvojili grupu sa najmanje primljenih golova, a sada smo izbacili i ekipu koju su svi smatrali apsolutnim favoritima, imamo 15 igraca registrovanih za CL koji imaju izmedju 18 i 21 godine, a ukupno samo petoricu sa iskustvom igranja Lige Sampiona, u ovom sad mecu smo konkretno imali samo tri fudbalera koji znaju kako je to igrati CL, ali opet smo prosli dalje i opet nas svi pljuju, verujem da je na nasem mestu neka druga ekipa, svi bi je sada hejlovali zbog ostvarenog rezultata, gde su ostale ekipe iz cetvrtog sesira ili makar iz treceg, nema ih vise, pa umesto da se makar ljudski pohvale nasi klinci, ma jok, i dalje nas pljuju...ja zaista mislim da smo bolji od Arsenala i kao sto rekoh ranije, ni u ludilu ne bih menjao nasu ekipu za njihovu, jesam ostrascen, ali volim nase klince...

 

Veliki dan za francuski fudbal, nakon punih pet godina Ligue 1 ima dva predstavnika u cetvrtfinalu, nadam se da ce PSG moci da ode do samog kraja, a Monaco zavisi od zreba...

Link to comment

Pazi, za Felainija, Di Mariju i Younga su paragoni poštenja.

 

Ups, i Januzaja, kako sam njegao mogao da zaboravim.

A to su sve visegodisnje vedete UTDa, da kazem legende Traforda. Ne znam sto se odmah hvatas UTDa?

 

Nekad si pisao postove koje je bilo milina citati, a onda u "navijackim suzama" napises "jes da smo ispali al smo zato najposteniji" - pa kako covek tome da se ne nasmeje?! :D

Videti sa Platinijem, mozda Venger "osvoji" neku evropsku plaketu, kad vec trofej ne moze.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...