Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Meni je bas drago zbog PSG-a, dve godine bili bolji tim i ispadali...

 

Takodje smatram da PSG moze da dobije bilo koju ekipu, pa uz neku povoljnu konstalaciju cak do finala...

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Naravno da može. Spucali su grdne pare i imaju top ekipu. Fali im malo bolji menadžer i to je to. 

 

Volio bih da odu jako do samog kraja! 

Link to comment

Naravno da može. Spucali su grdne pare i imaju top ekipu. Fali im malo bolji menadžer i to je to. 

 

+1

 

Opasno im fali. Kavani prosto ne bi smeo da igra na onoj povucenoj poziciji daleko od gola. I tako jos neke stvari.

Link to comment

Naravno da može. Spucali su grdne pare i imaju top ekipu. Fali im malo bolji menadžer i to je to. 

 

Volio bih da odu jako do samog kraja! 

 

Dokle ces da trubis o parama?! Koji to klub nije sprcao grdne pare?

Link to comment

Iako Bajernovih 7:0 deluje impresivno, mislim da se protiv njih moze dosta lakse nego u sezoni kada ih je jos vodio Heynkes.

 

Bajern nema dobru odranu a zbog sistema im stoji veoma visoko i tu ima promaje za ozbiljne timove koliko pozelis...

Link to comment

Sta je sa L.Mourom? Bilo bi sexy ponovo njega i Pastorea staviti iza Kavanija.

A i krajnje vreme je da jos jedan od evrospki prestonica (i prelep grad) dobije usatog™.

 

@ Middle

Zato Elita™ i ne moze do samog kraja :(.

Link to comment

uopste ne delim misljenje i skepsu vezano za poziciju na kojoj igra cavani. to je sve posledica onoga sto je igrao u napoliju i onoga sto se pisalo proslog leta po novinama kada je jedna njegova izjava tumacena na nacin koji odgovara tupavim novinarima. zapravo je ovaj radijus u kome sada operise, recimo u 40m od protivnickog gola potpuno idealan jer u njemu moze da igra i pakera i spica, i upravo je suarezov go protiv engleza na genijalan kavanijev pas zapravo defincija njegove najbolje pozicije u timu. isto to igra i u urugvaju.

 

kada bi imali malo manju budalu od abrakadabre u timu, napad u kome rade kavani pastore lavaci plus cetvrti umesto ibre bi za mene po mnogo cemu bio najbolji klupski napad ovog trenutka. uopste ne kapiram zasto seici nisu kupili sukija letos.

Link to comment

Bilo bi lepo da za promenu francuska ekipa osvoji CL, to se nije desilo otkad ja pratim fudbal.

Marseille '93?

 

Veratti je igračina takođe.

Odličan PSG a i Monaco se pokazao kao vrlo dobro posložen tim, a kotirali su kao totalni autsajderi u dvomeču sa gunnersima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...