Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

oscar je uzasan vec duze vreme. willian je bolji mnogo. dobra izmena.

 

 

losa izmena je bila uvodjenje beskorisnog drogbu.

 

 

@jc

 

nego koliko faulova si izracunao koje je napravio verratti 

Edited by 189-
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Matić je izmjenjen jer je rovit.  Ne bi ga vadio Murinjo trika nema prije Ramiresa i sličnih.  E sad je li mogao neko bolji od Zume pitanje je.

Link to comment

@189-

 

ne kapiram sta hoces da kazes? onim idiotskim crvenim sudija je totalno zasrao mec. da nije mozda i Verati trebalo da dobije crveni, cisto zbog balansa? 

Link to comment

@189-

 

ne kapiram sta hoces da kazes? onim idiotskim crvenim sudija je totalno zasrao mec. da nije mozda i Verati trebalo da dobije crveni, cisto zbog balansa? 

 

hocu da kazem sto sam vec rekao milion puta veceras. da je verratti zasluzio nekoliko zutih. samo se to ne primecuje jer ne igra u plavom dresu i ne prati se svaki njegov korak, potez, gestikulacija etc. ali eto ovde se primetilo da je oscar zasluzio crveni a verrati ne koji se krljao s njim celo poluvreme.

 

 

uopste ne znam zbog cega cela ova prica. mourinho je glavni krivac za poraz. mi smo se branili i kad smo iamili igraca vise kod 0-0. 

Link to comment

jebiga, mrzim kompenzacije u fudbalu ali su ponekad nuzno zlo. da se sudilo kako treba, Ibrahim bi bio na terenu jos uvek, Oskar i Kosta (uz ogradu da je Kosta danas zaradio bar dva crvena) i Verati bi dobili crvene, da su se sabirali startovi i kartoni. Matic bi imao zuti, Azar zuti za ono seljacko foliranje penala. i nije samo Murinjo krivac. valjda se pitao i PSG nesto?

Link to comment

Usput, Oskar je značajno bitniji za defanzivu Čelsija od Vilijana, a svoj žuti je dobio potpuno bez veze.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

jebiga, mrzim kompenzacije u fudbalu ali su ponekad nuzno zlo. da se sudilo kako treba, Ibrahim bi bio na terenu jos uvek, Oskar i Kosta (uz ogradu da je Kosta danas zaradio bar dva crvena) i Verati bi dobili crvene, da su se sabirali startovi i kartoni. Matic bi imao zuti, Azar zuti za ono seljacko foliranje penala. i nije samo Murinjo krivac. valjda se pitao i PSG nesto?

Pre svih je Luiz zaslužio crveni. Oko Koste se po običaju preteruje. Koja dva crvena, života ti?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jesu ovi iz Chelseaja sad cigani™ kao ovi iz Barce i Reala zbog okruzivanja sudije [i Ibre], ili je u njihovom slucaju to ok?

Link to comment

Jesu ovi iz Chelseaja sad cigani™ kao ovi iz Barce i Reala zbog okruzivanja sudije [i Ibre], ili je u njihovom slucaju to ok?

Jesu naravno. A ovi iz Psg-a?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jesu naravno. A ovi iz Psg-a?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja ne bih znao, meni su iskreno prilicno glupi takvi 'epiteti', al popularni su na forumu, pa reko' da pitam jel za svakog vazi isto. 

Link to comment

losa izmena je bila uvodjenje beskorisnog drogbu.

Drogba je izbacio jednu ključnu loptu iz svog šesnaesterca, ali realno, potpuno mi je nejasno šta je mislio da postigne tom Ramirez-Drogba izmenom. Morao još malo da pojača skok? :blink:

 

E da, rekao Aca još u prvom poluvremenu da bi oba tima mogla da imaju prednost kod prekida jer su odlični skakači :isuse: Prednost verovatno nad Metalistom iz Harkova...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...