Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

odgledah sad hajlajts na nekoj svapskoj televiziji. kakav crveni, kakav penal... mrzi me da citam, je li reinkarnacija pokojnog riste kubure, na forumu poznat pod nikom kralj, dao svoje vidjenje ibrinog crvenog kartona? barem ono nesto u desetercu?

Ponovio bi Rista, nego ga mrzi da piše kad već ima nekog koga mrzi da iščituje.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Dakle to se valjda zove pravda, kad im presudi igrac kome sviraju onakav sraman penal. Takodje zato sto i Ibra nije zasluzio crveni, nadam se da ce UEFA redukovati kaznu ako se PSG bude zalio. I povrh svega zato sto PSG vec 2 sezone igra bolje i od Barse i od Chelskija a ima tu nesrecu da ispada na gol u gostima. Eto nek se i njima jednom posreci, zasluzili su.

Link to comment

O Murinjovom fudbalu dovoljno govori cinjenica da smo svi na temi egzaltirani (dobro, osim navijaca Chelsea i zajebanta Mileta Kontrasa :D ), a bili bismo svi odreda smoreni da je prosao. 

 

 

ovde se ne radi o murinju, zabole me kurac za njega i za celzi, nego to sto je PSG strasan tim. laveci, kavani i pastore. covek mora da poljubi kopacku, strokavo stopalo i budjav nokat svakom od njih trojice, a gde su ostali?

Edited by yolo
Link to comment

od silvinog gola bilo jedno dva minuta efektivne™ igre. pokradeni smo realno.

 

Sad videh ovo :Hail: Sorry Prasline ali imam novi signature od veceras :D

Link to comment

ovde se ne radi o murinju, zabole me kurac za njega i za celzi, nego to sto je PSG strasan tim. laveci, kavani i pastore. covek mora da poljubi kopacku, strokavo stopalo i budjav nokat svakom od njih trojice, a gde su ostali?

 

Ooooo, gresis gazzo, itekako se radi o Murinju i njegovom maniru vodjenja tima i vodjenja tekme. Ako zanemarimo sve njegove javne nastupe, njegovu teatralnost, pa i trenerksu strucnost sa blanko cekovima za pojacanja, bar nek nam ostane to sto je ovu konkretnu utakmicu izgubio na svoje jajarenje i igranje na 0:0 samo zato sto mu to odgovara i vodi ga u sledecu rundu (da ne pominjem Viliam za Oskara na HT gde ima igraca vise ili Zuma kome je DC natural umesto Matica). Murinjo = :puke:

 

A to da je PSG strasan tim ja ovde vec trecu sezonu za redom pisem non-stop.

Link to comment

Sad hladne glave sudija je drastično oštetio Čelsi. 

 

1) prvo je strogo isključio Ibrakadabru pa je proradio čuveni srpski inat u igračima PSŽ-a

 

2) čist crveni za Davida Luiza posle laktanja Košte

 

3) onda nije svirao čist penal nad Koštom koji je napravio Kavani

 

4) onda nije isključio Dijega Koštu zbog divljačkog starta nad Silvom što je još više inspirisalo Parizdžije

 

5) opet nije isključio Koštu zbog dva faula u pet sekundi plus opštenje sudiji sa familijom

 

Zaključak: Platini je poslao specijalca Kajpersa da pogura francusku ekipu i to je maestralno uradio.

Link to comment

Ooooo, gresis gazzo, itekako se radi o Murinju i njegovom maniru vodjenja tima i vodjenja tekme. Ako zanemarimo sve njegove javne nastupe, njegovu teatralnost, pa i trenerksu strucnost sa blanko cekovima za pojacanja, bar nek nam ostane to sto je ovu konkretnu utakmicu izgubio na svoje jajarenje i igranje na 0:0 samo zato sto mu to odgovara i vodi ga u sledecu rundu (da ne pominjem Viliam za Oskara na HT gde ima igraca vise ili Zuma kome je DC natural umesto Matica). Murinjo = :puke:

 

A to da je PSG strasan tim ja ovde vec trecu sezonu za redom pisem non-stop.

 

cenim da je to bilo da slinavac ne bi dobio drugi zuti. valjda ni sam Murinjo nije mogao da veruje sta im sve sudija ne sudi

 

pa nista, morace abramovic sto hiljada milijardi za mesija u sledecem roku da potrosi.

 

ja se sada nadam da ce PSG da kupi Mesija, Nejmara i sve sto iole vredi, samo da ih Roman ne kupi

Link to comment

Oskar je bio na ivici crvenog, a to mu uopšte nije neka vanredna izmena. Šta, Vilijan je defanzivniji od Oskara?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
cenim da je to bilo da slinavac ne bi dobio drugi zuti. valjda ni sam Murinjo nije mogao da veruje sta im sve sudija ne sudi

/quote]

 

I da uzmemo drugi zuti kao opciju, mislim da Oscar pored Matica moze sasvim da povede racuna o ponasanju i ne zaradi iskljucenje, a to govori i o Murinjovom pristupu - wtf bolje da izvedem igraca koji je kreativac na ivici crvenog i uvedem galopera da izmori PSGovih 9 u polju.

 

Btw izbrojah Maticu 5 faulova samo u drugom poluvremenu koji su bili toliko profi da nije upisan kod Kujpersa (a bilo je i startova sa ledja). Kakva je on paklena igracina jbt

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Vilijan za Oskara je rezonska izmjena bila. Komotno je mogao drugi žuti Oskar dobiti još u prvom. 

Edited by MiddleClass
Link to comment

Oscar je vec trebalo da fasuje crveni u prvom. posle zutog je imao povlacenja, guranja i sutiranja protivnika, kod normalnijeg sudije bi ga i dobio. slozicu se da je Matic paklen igrac, ali to sto nije dobio karton, na zalost, samo je do sudije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...