Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

odgledah sad hajlajts na nekoj svapskoj televiziji. kakav crveni, kakav penal... mrzi me da citam, je li reinkarnacija pokojnog riste kubure, na forumu poznat pod nikom kralj, dao svoje vidjenje ibrinog crvenog kartona? barem ono nesto u desetercu?

Link to comment

Jel su nam to Liga sampiona i Liga Evrope vec sasvim bez Engleza?

Everton je i dalje tu, Arsenal i City... ajd recimo, i oni :D

Link to comment

Jel su nam to Liga sampiona i Liga Evrope vec sasvim bez Engleza?

 

Jbg, od kad se se the greatest one povukao - it's all downhill from there za engleski klupski fudbal :(

Link to comment

Sudija se potpuno pogubio i glavni je akter meča. Baš, baš loše suđenje.

+1

 

Najjadniji je bio kad je posle Silvinog gola trčao do Murinja da mu se lično zakune da je sve prekide uštopovao... a onda produžio za cela dva minuta :lol:

 

Vini, ne može konjić ništa protiv milijardi dolara sa naftnih bušotina. Kamo ona lijepa vremena kad su mali dobijali velike i siromašni bogate? :(

Muka ti je to, moj Middle. Ne daju poštenom Portugalcu da opet dokaže koliko je poseban :(

Link to comment

Jbg, od kad se se the greatest one povukao - it's all downhill from there za engleski klupski fudbal :(

Da, a nema ni konobara više,a Francuz se raspao... :(

Link to comment

sa jedne strane ogavni Ibrahim, gotivni Cavani i PSG koji je izgubio na svom sarmu od kada je otisao Pauleta

 

na drugoj strani ogavni Mourinho... cripple fight za koga pre ne navijati. recimo neka pobedi fudbal, i neka bude nereseno

 

:0.6:

 

sve sam pogodio. sada Chelsea slobodno moze da prestane da se zali i kuka na sudije, na Barsu, na sve na sta se do sada zalio. odvratnije, tendencioznije sudjenje i otvoreniju drumsku pljacku u zivotu nisam gledao. PSG pokazao kako se igra fudbal sa mudima do poda.

Edited by assück
Link to comment

Najjadniji je bio kad je posle Silvinog gola trčao do Murinja da mu se lično zakune da je sve prekide uštopovao... a onda produžio za cela dva minuta :lol:

 

od silvinog gola bilo jedno dva minuta efektivne™ igre. pokradeni smo realno.

Link to comment

Pa kad je Mourinho insistirao da sudija dođe do njega da zajedno našteluju i usklade satove. Na to je otišlo minimum 45 sekundi.

 

Podsetilo me na ono kad je na nekom turniru kupa sudija trčao sa parketa do lože da se pravda Tijaniću zbog nekog (ne)dosuđenog faula.

 

Edit: @189-

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

O Murinjovom fudbalu dovoljno govori cinjenica da smo svi na temi egzaltirani (dobro, osim navijaca Chelsea i zajebanta Mileta Kontrasa :D ), a bili bismo svi odreda smoreni da je prosao. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...