Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Bio je tamno narandzasti. Sada je bio penal a Luiz je dobro klepnuo Kostu, rekao bih za crveni. Ovi igraci u plavim dresovima su ogavni (mislim na ove koji skacu na mrki pogled)

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Bio je tamno narandzasti. Sada je bio penal a Luiz je dobro klepnuo Kostu, rekao bih za crveni. Ovi igraci u plavim dresovima su ogavni (mislim na ove koji skacu na mrki pogled)

 

Svaka čast za post i to od navijača Psž-a!

 

Ne mogu vjerovati šta ovdje ljudi pišu.

Link to comment

za slican start koji je napravio ibrahimovic torres je dobio crveni protiv (valjda) qpr pre nekoliko sezona. izgledalo je mnogo opasnije na prvi pogled i zato je sudija dao crveni. i naravno zbog velikog pritiska igraca. ibrahimovic je znao da je sjebao stvar i nije se bunio. moze se za ovo dati crveni karton ali u ovakvoj utakmici za ovakvog igraca je preterano. pre svega sto 100% nije bilo namere.

 

penal nije bio imo. costa trazio najmanji kontakt da padne.

 

a verratti je zasluzio jedno tri zuta kartona.

Link to comment

Dobro ga je klepnuo. Mozes da sviras a ne moras. Meni crveni nije skandal. Jbga.

 

Tačno tako, baš ga je šutnuo. Lijepo si rekao - tamno narandžasti! 

Link to comment

Utakmice prije crvenog uopste nije bila pretjerano gruba i nije bilo potrebe za crveni i nije bilo potrebe da igracima postavlja ikakve granice. Samo je ugledao Ibru i iskoristio sansu da pokaze ko je bos na terenu. Onda je kapirao da je time samo zasrao utakmicu i samo jos podigao tenziju, pa onda pokusavao da smiri strasti time sto vise nista nece svirati.

Link to comment

Dobro ga je klepnuo. Mozes da sviras a ne moras. Meni crveni nije skandal. Jbga.

 

Ne, ne možeš da sviraš. Da nije OSkar počeo da se valja kao da ga rešetaju hitmeni Don Barzinija i da nije 6 plavih igrača odjednom skočilo da kenja i pritiska, nikad ne bi dao crveni. That's the point.

Link to comment

Ne, ne možeš da sviraš. Da nije OSkar počeo da se valja kao da ga rešetaju hitmeni Don Barzinija i da nije 6 plavih igrača odjednom skočilo da kenja i pritiska, nikad ne bi dao crveni. That's the point.

 

+1

Link to comment

Sad puštaju na RTS HD ponovo iz 200 uglova... Zlatan je skupio noge, da ga ne bi zakačio, a ovaj se prosuo kao da mu je nogu slomio...

 

Kako mrzim balerine, padavičare i folirante...

Link to comment

Klasika, Murinja poguraju sve do Barse, a onda sudija sa čarapom na glavi.

 

Slaba tekma, ubr, mada Azar po navici igra spektakularno.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Svako ko ovde vidi bilo šta sem žutog uopšte ne razume fudbal kao igru. Meč nije obećavao pre tog crvenog, ali ga je crveni skoro sigurno zakopao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...