Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Da li Real ima najgore navijace na svetu?

 

Cekaj, ti ne bi zvizdao ovim milijarderima koji igraju kao penzosi? Ja bih zvizdao svakom timu koji kuci primi 4 gola od Shalkea.

Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Cekaj, ti ne bi zvizdao ovim milijarderima koji igraju kao penzosi? Ja bih zvizdao svakom timu koji kuci primi 4 gola od Shalkea.

Taj fazon. Ovi u domacem prvenstvu obicno ne mogu ni dva da zabiju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cekaj, ti ne bi zvizdao ovim milijarderima koji igraju kao penzosi? Ja bih zvizdao svakom timu koji kuci primi 4 gola od Shalkea.

Ja na to gledam drugacije. Ronaldo je u pravu sto je razocaran, za takvu publiku ni ne vredi covek da se cima. Apsolutno svaki tim kad-tad padne u formi, a ovi su zvizdali jos kod 0-1. Covek ispizdeo.

Link to comment

Ja na to gledam drugacije. Ronaldo je u pravu sto je razocaran, za takvu publiku ni ne vredi covek da se cima. Apsolutno svaki tim kad-tad padne u formi, a ovi su zvizdali jos kod 0-1. Covek ispizdeo.

 

Tacno je da im fali James, ali je tacno i to da je Real u zadnjih 10 tekmi u prvenstvu skupio 3 poraza (5 u svim takmicenjima) sto je previse obzirom na njiove standarde (i jacinu lige-Real i Barsa osvajaju titulu sa 2-3 poraza u 38. kola)

Link to comment

Nidje veze. Ronaldo je sasvim korektno odigrao i ispunio svoju ulogu. Najveca rupa je Kasiljas, a di Maria i Alonso uzasno fale.

 

ima veze jer ne pricam samo o ovoj utakmici. oni su zaredjali 20+ utakmica bez poraza i ronaldo je igrao kao lud ali od raskida je i on dosta pao kao i uostalom i ekipa.

 

Cekaj, ti ne bi zvizdao ovim milijarderima koji igraju kao penzosi? Ja bih zvizdao svakom timu koji kuci primi 4 gola od Shalkea.

 

da, wow, mnogo pametno zvizdati trenutnim prvacima evrope i sveta.

Link to comment

ima veze jer ne pricam samo o ovoj utakmici. oni su zaredjali 20+ utakmica bez poraza i ronaldo je igrao kao lud ali od raskida je i on dosta pao kao i uostalom i ekipa.

 

 

da, wow, mnogo pametno zvizdati trenutnim prvacima evrope i sveta.

Jadan, zaljubio se pa pati zbog raskida...mada mi nije jasno, on je raskinuo, zar ne bi trebalo bolje da igra? Ništa, valjda će nešto privatiti u gradu za vikend pa će bolje igrati.

Link to comment

vi se zajebavajte ali sam siguran da ima veze.

 

 

pricate kao da on nije covek jbt nego da je sa igrice

 

 

i naravno da ceo real lose igra jer zavise pre svega od njega.

Edited by 189-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...