Jump to content
IGNORED

Uefa Champions League 2014/15


renne

Recommended Posts

Ni gol Nemcima ne garantuje prolazak. Bayer nije neko ko je poznat po tome da ima granutnu odbranu i kada krenu da primaju, umeju do puno da broje. Gledao sam ih dosta i ove i prethodnih godina.

 

Ma, koliki je njihov minus pokazao je i jedan Moyes nedavno :D Salu na stranu, stvarno su dobro odigrali veceras, Atletico igra bez dvojice vaznih igraca, a i inace nije to tim od prosle godine, plus mi je Bayerova kontra bila prilicno zajebana... nekako mi deluje da se Atletico nece izvuci. Kao sto rekoh, videcemo

Edited by Giggsy
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    294

  • John Coltrane

    290

  • Weenie Pooh

    181

  • Meazza

    167

Daleko mi je draze sto je Carrasco ostao (zamalo da ode u Romu), nego sto je James prodat, plus je sada YFC apsolutni lider ovog tima, a da nije doziveo laksu povredu protiv Nice pre par dana, igrao bi svih 90 minuta, mada je dovoljno pokazao i za onih 15...sto se tice Ocamposa, on i da je ostao ne bi igrao, jer Silva i Martial imaju prednost cele sezone...

 

 

Nisam mislio samo na engleske medije, od njih i ocekujem takve stvari, vec su i francuski mediji bili poprilicno sigurni da ce Monaco biti ponizen u Londonu i da ce posle revans u Knezevini biti samo revijalnog karaktera, plus cele sezone pricaju kako je steta sto OM ili OL nisu na nasem mestu, jer bi makar oni imali nekakve sanse da dostojno reprezentuju francusku ligu, dok smo mi zivi raspad koji se odrekao svoja dva najbolja i daleko najzvucnija igraca, pa zasto bi nas uopste neko i gledao...stvorila se atmosfera kao da su Falcao i James u istom rangu kao Ronaldo i Messi, i kao da smo ih se odrekli za neku sicu i prosledili u neke bezvezne klubove, jer eto mi smo postali novi Anzhi ili nova Malaga...

 

Ma jos u grupnoj fazi cak i kad smo igrali zadnje kol protiv Zenita, ladno Canal+ nije zeleo da nas prenosi iako je ta utakmica imala veliko znacenje, ne samo zbog prolaska u drugu fazu, vec je to bila odlucujuca bitka izmedju francuske i ruske lige oko toga koja ce imati tri predstavnika u CL-u narednih sezona, posto su bile izjednacene po koeficijentu...jebeni debili su odlucili da prenose mec koji su igrali PSG i Apoel, iako taj mec nije imao nikakav rezultatski znacaj, prosto neverovatno, ma nijednom nas nisu prenosili ove sezone u Ligi Sampiona, sva sreca pa je to morao da radi beIN Sports, mada ni njihovi komentatori nisu bili preterano srecni pred pocetak svakog naseg meca, tretman kakav je stvarno bezveze...

 

 

Ne znam da li si citao sta sam pisao pred pocetak Svetskog prvenstva, a vezano za sastav reprezentacije Francuske, tada sam rekao sta mislim o francuskim igracima iz Arsenala, nikada ih nisam gotivio, cak i kad su igrali u Ligue 1 i uvek mi je bila misterija sta to Wenger vidi u njima...ne slazem se da u engleskom timu ima 18-20 igraca koji bi mogli da igraju u Knezevini, cak uprava naseg kluba nije jurila nijednog od njih ni kad su se razbacivali parama onog tamo leta kada su dosli Falcao, James, itd...meni se kod njih jedino svidjaju Sanchez i Oxlade-Chamberlain, ali bukvlano samo njih dvojica, a za nosonju nikada ne bih pricao bajke cak ni da igra za nas, jer mi je jedan od najantipaticnijih igraca na svetu, pa ja redovno pljujem Berbatova koga sam obozavao dok je bio u svojim najboljim igrackim godinama, a sada me nervira svaki put kad dobije sansu od prvog minuta...

 

Monaco trenutno ima takav skup mladih igraca oko kojih ce se svi zivi otimati, znaci Fabinho, Wallace, Kurzawa, Bakayoko, Kondogbia, Silva, Carrasco, Martial, Matheus, itd...pa onda jos klinci koji ove sezone sazrevaju kao Toure, Diallo, Bahamboula, Thiam, itd, a uopste ne pricam o igracima kakavi su Moutinho, Abdennour, Dirar, A.Traore i L.Traore, koji su u najboljim igrackim godinama, plus naravno Toulalan koji i dalje igra na visokom nivou, iako ja ne gotivim takav tip igraca...ponavljam, mozda sam samo previse navijacki ostrascen, ali ni u ludilu ne bih menjao ove nase igrace i mislim da smo itekako kvalitetni...

Rekao sam ti da ce Monaco dalje (sada su im sanse 98,2% valjda nece uprskati). Arsenal je precjenjena ekipa.

Bolje na BeIN-u nego na Canal+, DiLeco je puno bolji komentator od Dugarry-a.

Bravo Monaco, odigrali su kao 2003.-2004.

Link to comment

ovo je u neku ruku i verovatan odlazak vengera obojen jakom simbolikom: finalni udarac u lš zadao mu je klub sa kojim je nekad davno i započeo svoje učešće u njoj, a prvi gol, koji je otvorio sve, je delo igrača kakvog ne uspeva da nađe još od poslednje šampionske generacije. monako ima kondogbiju, venger kokelina, ćao zdravo.

 

ne vidim zašto bi ni on ni klub insistirali na nastavku saradnje po završetku sezone - njemu da više ne ruši legasi koji je stvarao, njima jer valjda vide da sa njim više ne ide. eventualno ako se odluče na zadnji puš sa otvaranjem za kavanija i nekog kondogbiju™. ako ne izbori ni lš, to mu je sigurno to.

kamo lepe srece, al nesto ne verujem. venger je fudbalski dulo.

i koji jebeni legasi, dvaput uzeo titulu u pl, jedanput sa daleko najjacim timom ne svetu u pogledu individualnog kvaliteta.

smrad prepotentni tvrdoglavi, francuski bosanac.

Link to comment

ne vidim zašto bi ni on ni klub insistirali na nastavku saradnje po završetku sezone - njemu da više ne ruši legasi koji je stvarao, njima jer valjda vide da sa njim više ne ide. eventualno ako se odluče na zadnji puš sa otvaranjem za kavanija i nekog kondogbiju™. ako ne izbori ni lš, to mu je sigurno to.

 

Aman, čovjek je potpisao ugovor na tri godine ljetos i ima 8 miliona funti godišnje. U klubu mu bezgranično vjeruju, a predsjednik kluba Sir Chips :isuse: Keswick je rekao: "Kad menadžer ima plan, mi ga podržavamo. Kad nema, mi šutimo."

 

Arsenal je treći na tabeli, pod Wengerom nikad nije bio ispod 4.mjesta, još je živ u FA kupu (valja nam™ razmontirati Sektu™) i ima vjerovatno najlakši raspored od svih kandidata za Ligu prvaka. Tu je puno igrača koji tek imaju najbolje godine pred sobom, izašlo se iz perioda u kojem se morala gledati svaka funta i nema šanse da će ga Uprava pustiti prije 2017.godine.

 

 

dvaput uzeo titulu u pl

 

Triput, jebem te ja. :D

Link to comment

Ma, koliki je njihov minus pokazao je i jedan Moyes nedavno :D Salu na stranu, stvarno su dobro odigrali veceras, Atletico igra bez dvojice vaznih igraca, a i inace nije to tim od prosle godine, plus mi je Bayerova kontra bila prilicno zajebana... nekako mi deluje da se Atletico nece izvuci. Kao sto rekoh, videcemo

Ja imam osjecaj da Atleti dobija i to prilicno ubjedljivo. Leverkusen veoma rjetko odigra bez primljenog gola, znaju im se desiti i vece havarije.. Iako su simpatican tim i trener im je car [na liniji Zeman-Bielsa], ipak su [kao i Zemanove i Bielsine ekipe] previse naivni za neki veci rezultat. 

Mada svakako moze biti dobra utakmica. 

 

Arsenal... tja, ne znam, nisam bash ovo ocekivao. Mada mislim da i dalje nisu potpuno bez sansi, ipak su kvalitetniji, ali dati Monacu 3 gola na strani... Jako tesko. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Alo jel Bajern dobio 3:1 u Londonu pa umalo prosuo to u Minhenu?

 

Više šanse dajem Arsu nego Eliti. Iako bih volio da prođu Lever i Monako. 

Ispasce i Lever i Monaco ali za tvoju utehu Inter ce proci Celtic u LE  :D

Link to comment

Keksi, sve hvališ osim mašine Subašića! :(

Subasic brani u zivotnoj formi, ima bolju statistiku od svih golmana i u francuskom prvenstvu i u Ligi Sampiona, a da brani za neku englesku ekipu, sada bi ga svi svetski mediji proglasavali za najboljeg golmana na svetu, neko kome ni Neuer nije ravan...ali bez obzira na njegovu trenutnu formu, jedva cekam dan kada ce nam golman biti Paul Nardi...

 

Rekao sam ti da ce Monaco dalje (sada su im sanse 98,2% valjda nece uprskati). Arsenal je precjenjena ekipa.

Bolje na BeIN-u nego na Canal+, DiLeco je puno bolji komentator od Dugarry-a.

Bravo Monaco, odigrali su kao 2003.-2004.

I meni je BeIN daleko drazi nego Canal+ i podnosljiviji su mi njihovi komentatori, ali ovo je ipak stvar principa, nijednom se nisu udostojili da prenose nase utakmice, nijednom...

 

Inace bukvalno sve engleske ekipe su toliko precenjene da je tuzno citati koliko ih svi zivi godinama hajpuju, o njihovoj zajebanoj ligi ne zelim ni da trosim reci, sve je jasno kao dan...trenutno postoje samo tri kluba na svetu koja su visa klasa u odnosu na druge, a to su Real, Barca i Bayern, protiv njih je potrebno mnogo kockica da se slozi i mnogo srece, pa da se neko nada pozitivnom rezultatu, dok svi ostali nemaju nikakvo pravo da sebe proglasavaju za favorite ili da potcenjivacki gledaju druge, ovo se naravno odnosi na sve CL klubove...

 

Nemam ja nista protiv drugih klubova ni njihovih igraca i navijaca, ali stvarno bodu oci neke stvari...evo ceo svet zna ko je Saido Berahino, jer decko igra za mocni WBA iz premocne engleske lige, ali niko ne zna ko su Yannick Ferreira Carrasco i Nabil Fekir, jer momci igraju za klubove koji se takmice u nekoj tamo smehotresnoj ligi, pa onda mediji i navijaci odredjuju ko je vec sada klasa, a ko je ipak samo potencijal koji ce morati jos godinama da se dokazuje...kvalitet na papiru je jedno, kvalitet na terenu je nesto drugo...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...