Jump to content
IGNORED

Draft PL 14/15


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    220

  • Прслин

    194

  • Tolaa

    157

  • John Coltrane

    153

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemoj Aleksisa, ako boga znas. Taj jedini moze neki poen da ubode. Na strani ponude, ja imam tri solidna napadaca (Remi, Gomis i Soldado) koji bi se mogli poprilicno isplatiti buducem vlasniku. Sva trojica su u konkurenciji za najboljeg 12 igraca PL.

Link to comment

A jel bi mogli da stvorimo 1 konsenzus™ oko redosleda?! Evo recimo, da na prvom velikom draftu redosled biranja bude random (kao što smo ove godine radili) a da ovaj mali i zimski budu od poslednjeg ka prvom po klasiku?!

Link to comment

eh, najbolje da i oko ovoga pravimo kontroverzu... moja kazna stoji u mom potpisu, ne znam kako to nije jasno. realno sam sedmi u klasiku, samo sam hteo da podsetim na to kako stoje stvari da ne bi bilo zabune :happy:

Link to comment

Meni odgovara najranije 9 (ili od pola 8 do 8), ali vidim da moje misljenje ovde i nije previse cenjeno pa kapiram da ce sigurno biti pre toga... Ima tu i zasluznijih draftera od mene pa nek oni odluce  :sleep:

 

Ako me nema, Terryja ostavljam Praslinu.

Edited by ducca
Link to comment

Морам још: Моћо ти си Џек Спероу (не прави из филма него овај из гифа), Малкин je Ли ван Клиф, Толаа је ово плаво дете, Пантелиа је Клинт Иствуд, Зоки је Ели Валах, Колтрејн је овај после Моће, а Сан Епи после њега, а ја сам Марк Волберг (какав је у клипу).

Edited by Прслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...