Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

@beowl

dobio si 51-46, izgleda. čestitke!

ažurirani poeni se prvo vide na 'points' tabu kod svakog od timova, a tek kasnije na listi parova same h2h lige. znači odeš na points kod svoje ekipe i kod protivnika i tu vidiš.

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@dziber: ako nastave protivnici da mi se sklanjaju, mozda i bozic docekam :)

 

Na kraju sakupih pristojnih 54 booda. Bane car :)

 

cestitam, tu smo nedge, mid fifties...  :P 

Sledece kolo idem na  monstruma: King  :ph34r: a bogami i City   :ph34r: 

Link to comment

Onda da prijavim i ja debiLtantsku pobedu. Znao sam da me Terry neće izneveriti tj da će upropastiti mog cenjenog protivnika.

 

Tesno ali zasluženo, 51 valjda nije tako loše. Pogotovo ako se uzme u obzir da su mi oba kapitena osvojila po jedan poen.

Link to comment

Pobeda i pored loseg rezultata. Pao je povratnik u Premer ligu, Fei, koga nazalost nema na topicu. Duel kao i Liverpool-ova utakmica, pamtim samo tri boda, ostalo sve zaboravljam.

Link to comment

Onda da prijavim i ja debiLtantsku pobedu. Znao sam da me Terry neće izneveriti tj da će upropastiti mog cenjenog protivnika.

 

Tesno ali zasluženo, 51 valjda nije tako loše. Pogotovo ako se uzme u obzir da su mi oba kapitena osvojila po jedan poen.

racuna ti se samo glavni kapiten ako igra, ako ne igra onda tek zamenik...

Link to comment

ja zadovoljan. ne samo sa 3 osvojena boda, nego jer su mi 14 od 15 odabranih startovali. čak je i Giroud ušao s klupe. koliko ne pratim Premier ligu - ovo je baš uspeh.

za iduće kolo ne pravim transfere. samo menjam kapitena, Giroud ipak nema mentalitet vođe za ovaj tim :D

Link to comment

Izgubih za zelenim stolom. Legao sam sa spokojem koji obezbeđuje 1 bod u 1 džepu, a dižem se odžeparen za 1 bonus Kosti i 1 bod manje na tabeli premera.

 

Stihoklepanje 'Elegije o Kolarovu' i provlačenje Koste kroz celoprepodnevni trubadurski repertoar donelo mi je privid šanse da ću se izmigoljim, Panteliji čestitam na zasluženoj pobedi, a stihove ću kazivati na pristaništu ako obezbedim opstanak kada budemo overavali šampanjac o pramčeve friških šipista. .

 

 

Link to comment

1042 overall, sexy i varljivo. Najvažnije, ne moram -4 kao prethodne tri sezone, čak verovatno idem u drugu krajnost i ostavljam 2FT za treće kolo uz porast cena na Chestera, Fabregasa i Gylfija. U banci čeka 0.5, tri dana je to bio Ivanović umesto Terrya ali hteo sam da istrajem u nameri da mi ostane zalihe za sitne turbulencije cena i izbegavanje minusiranja.

Link to comment

Ja da cestitam dziberu na tesnoj, ali postenoj pobedi. Odlucila je moja minijatura na deadline day kada sam Sigurdsona i Remyja zamenio za Girouda i Noblea  :fantom:

Link to comment

Povredio se Sanogo, bice Ziru ok...:)

A ako ga bas menjas onda Boni sa dve lake utakmice kod kuce ili Adebajor...ja sam bar tako razmisljao ali ostavljam Francuza...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...