Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Стартери се знају сат пре почетка, прво се појаве на клупском твитеру, а који секунд касније (значиће ти та разлика бар једном ове године ;) ) и на твитеру Премијер лиге.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komotnih 24 razlike protiv Buljarica, meni dvojica večeras a njemu 3.. Posle dve godine konačno pobeđujem u prvom kolu, ne znam da li je to dobar ili loš znak.. :unsure:*

Link to comment

Kako ono bese, cene igraca ne skacu ove prve nedelje?Ne skaču inače u početku kad se povredi igrač

 

Koliko se sećam, ne, jedino se čeka nekoliko dana kad se igrač povredi nevezano od prve nedelje...

 

Evo Sigara je već poskupeo za 0.1

Edited by zoki
Link to comment

Imao sam u timu i Sigurdsona i Berahina a onda sam u jednom momentu zakljucio da je dinamicno duo Eriksen-Zamora bolja opcija. Tjesim se time sto bi mi siguran bar jedan od njih ostao na klupi tako da bih jos vise zalio. Protivnik vodi 58-50, ostao mu je jos neki odbrambeni iz Brnlija a meni Cahill i Fabregas, plus nam je D. Costa zajednicki. Dakle, pobjedjujem ako ga Celzi ne primi, sto ce reci da je novo iznenadjenje 1 neminovnost™ i da ce novopeceni premijerligas odnijeti pun plijen™. :(

 

Na pogadjalici samo +20, sahranili me dolari na Mutd.

Link to comment

Instalirao sam i jednu i drugu, i iskreno rečeno nema neke velike razlike, prvenstveno u dizajnu. FFM je slide verzija, a oficijelna kasetna tj. slično dizajnu ostalih Google apps sa menu bar u gornjem levom uglu, koji otvara ostale opcije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...