Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Pa pitanje je da li ce Azpi da igra...

 

Ma hoce, garant, jer copkillah-u kao zapeta puska ceka da sa klupe uleti fantasticni Blackett sa svojom nulicom. Nisam ja te srece.

 

Ipak imam +6, kad sam ja racunala, copov Stuki© je imao 2 bonus poena. Na kraju nije dobio nista. I dalje mislim da nemam previse sanse.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Можда је платио неког погрешног скаута, кинеског ил' нигеријског. Има тих превара пуно на интернету, лако је погрешити.

Link to comment

Ajde Moco, ovo ce ti biti na pravosudnom - krsenje ugovora se kaznjava.... kako?

 

A skauta sam uzeo na AliExpressu. Sta hvali, isti kao i onaj Made in JuKej

Link to comment

Kao organ zadužen za pravna pitanja ovlašćen od strane Predsednika FSPPP Tolaa-e i Komesara takmičenja Prslina  moram da se izjasnim po ovom slučaju i razjasnim sve nedoumice kako bi ustanovili pravilo od ovog slučaja za ubuduće.

 

Prvo moram citirati odredbe KZ  cl.208b st.1. Ko dogovori ishod sportskog ili drugog takmičenja u nameri da sebi ili drugom pribavi imovinsku korist, kazniće se zatvorom od šest meseci do tri godine i novčanom kaznom. Ali kao što vidimo ovde je pokušan dogovor od strane jednog člana Premer™ lige nbg4ever-a sa novim članom Premer™ lige malkinom ali kao što vidimo do dogovora nije došlo. Međutim stav 4 gorepomenutog člana KZ-a 208b kaže sledeće: Za pokušaj dela iz stava 1. ovog člana kazniće se.

 

Obzirom da je gorepomenuti nbg4ever dal zbog manjka inteligencije ili nesposobnosti za rasuđivanje sam objavio ponudu za dogovaranje ishoda sportskog takmičenja na koju takmičar malkin nije odgovorio omogućio je pravnoj službi dovoljno dokaza za okončanje ovog postupka.Uzevši u obzir izjave date na ovom topiku kao i njegovo sveukupno ponašanje i sklonost ka korišćenju nedozvoljenih sredstava tzv. Skauta disciplinski organ FSPPP donosi sledeće:

 

R E Š E NJ E

 

Član Premer™ lige nbg4ever kao i njegova ekipa pod nazivom Terrible Muriel diskvalifikuju se iz ovogodišnjeg takmičenja u Premer™ ligi i prebacuju u najniži rang takmičenja Ligu 1

 

Član Premer™ lige nbg4ever kao i njegova ekipa pod nazivom Terrible Muriel kažnjavaju se zabranom napredovanja u naredne dve sezone.

 

Član Premer™ lige nbg4ever kažnjavaja se sa 240 časova dobrotvonog rada u ustanovi koju će mu odrediti forumske vlasti.

 

Član Premer™ lige nbg4ever kažnjava se novčanom kaznom u iznosu od 30.000,00 dinara koju će uplatiti u dobrotvorni fond +1 u roku od 15 dana od pravosnažnosti.

 

Protiv ovog rešenja nije dozvoljena žalba.

 

DNA: nbg4ever

Predsednik disciplinske komisije

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Moća

Link to comment

Da iskoristim priliku da cestitam Hobbit Slayeru na pobedi. Za mene bas ocajno prvo kolo. Valjda ce biti bolje.

Hvala [emoji2]... Bez brige, prvi mačići se u vodu bacaju, što će biti očigledno u drugom kolu, kada me Ubibobi ponizi...
Link to comment

:lolol: :Hail: Jbg, ne mozemo da ga sutnemo ove sezone jer bi nam pokvario koncept lige, ali ovo

 

 

 

Član Premer™ lige nbg4ever kažnjava se novčanom kaznom u iznosu od 30.000,00 dinara koju će uplatiti u dobrotvorni fond +1 u roku od 15 dana od pravosnažnosti.

 

bismo mogli da uvedemo. Em je kazna, em je u prave svrhe. Ne bas 30k, ali neki simbolican iznos.

Link to comment

Боготацеу, ти си озбиљан доказ за теорију струна и постојање паралелних универзума.

 

Председниче дисциплинске комисије, звекни и њему неку казну ако се под хитно не врати у наш временски ток. Рок плаћања 10. август 2013.

Edited by Прслин
Link to comment

ograničiću se na to da izjavim da podržavaм rad nadležnih organa saveza čiju brzu i pravednu odluku pozdravljam, te da ću se uzdržati od gonjenja po osnovi skandaloznog i forumskim pravilima kažnjivog objavljivanja poverljive privatne prepiske.

 

Металлург Шеффилд će morati ubrzano da se privikava na običaje i manire Premer Lige, u prostodušnom i velikim novcem neiskvarenom Šipppu ovakvih odnosa i postupaka nikad nije bilo. :sleep:

Link to comment

Мене Сварог саранио са Рахитичним™. То је кад ја хоћу Кутиња у екипи.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Kad ce se znati starteri za veceras?

 

U criple fightu vodim protiv cartmana 38-19, cekam Kostu i Ivanovica, a on Azara, Surlea i Kostu kapitena... U principu ne bi trebalo da bude iznenadjenja, ali kako mi ide ovo kolo, nista me ne bi cudilo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...