Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod mene u seoskoj ligi sve otvoreno. Samo treba da kurtoa a)startuje, b)osvoji 7 poena vise od terija, i pobeda je moja. Znaci nekih 80% :fantom:

Da je igrao Sigurdson (siggy sto kazu ova danasnja deca) vec bi se smrkala koka sa vestackih nedara, ali avaj...

 

Mislim da mi ne gine jedno 5 transfera ovo kolo. I onako sam planirao min 2 ili 3 u zavisnosti od ishoda zajebancije sa kurtoom, a sad u meni rodila zelja i da se sto pre otarasim bohana, i tako...(jeste ishitreno ali to je vise radi ustede zivaca nego poena. Nije ovo rotiranje za mene)

Edited by Ruxin
Link to comment

Mrzim kad cekamo utakmice ponedeljkom, a posebno mrzim kad one odlucuju. 44-42 za mene protiv copa, ali njemu Azar i Azpi protiv mojih Terija i Matica. Ne dajem sebi nikakve sanse. E moj Sigi, drugi na klupi.

Link to comment

Ćelavi Muslin trenutno ima 3 boda fore, a ja čekam Azara i Kostu. Kolika je verovatnoća da će ovaj 2. da dobije crveni?

 

Nisi uračunao neke bonuse ili nešto? Pobedio si, lakše nego što govori rezultat

 

Ja sam se još juče okrenuo obavezama u 2. kolu prolećnom delu prvenstva, raspalio vajlkard i čekam da lova počne da kaplje na račun

Link to comment

 

 

 

hej nbg, imam jednu molbu....

 

....eto, toliko.

pozdrav iz druge lige,
m.

 

 

 

Aha, iz druge lige kao...
A sledece sezone? Upoznat si sa konceptom 3za3?

 

 

e mnogo ti hvala! nadam se da ti nije bilo cimanje....

 

....a za 3 za 3 ti se javim kad overim plasman u najviši rang.

 

 

 

 

 

Pa, javi se Malkine... :fantom:

Edited by nbg4ever
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...