Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam spominjao majaru, ali to je realno bilo gledaj josidu zeni klajna od starta. :) Ono, bolje da spomeninjem josidu kojeg nema niko nego da sa klajnom rizikujem da kazem nesto pametno na ovom topicu.

 

A na kraju sam naravno zavrsio sa trojkom koja je ostala bez cs-a negde oko 16:12, juce.

Edited by Ruxin
Link to comment

Klajn je meni bio na radaru čim je Soton krenuo da rasprodaje. imao sam ga i prošle sezone i baš se videlo da dečko ume da ide napred i da može da bude opasan. sad mu se raščistio put u prvi tim. mislim, gol na Enfildu me baš usro, ali ipak mi je bio ispred 1 O'Shea, baš zbog napadačkih sposobnosti.

Link to comment

Hart, Clichy, Kompany ©, Demichelis, Kolarov, Fernando, Toure, Nasri, Silva, Jovetic, Dzeko

 

Krul; Janmaat, Williamson, Coloccini ©, Dummett; Anita, Colback; Sissoko, Cabella, Gouffran; Riviere

Link to comment

Лезилебе, ово је готово. Драго ми је да сам на тебе налетео пре него што се залауфаш. :thumbsup:

Link to comment

Napravio sam mini preokret protiv Clever bastardovih pulena u odnosu na juče. Sa 35:48, došao sam na 55:50, ali sam potrošio previše igrača za to. Sterlingovi poeni su bili ključni, a računam i na njegovih 3 bonusa, gde bi to otišlo na 58:50.

Sutra nam ostaje Diego Costa obojici, a njegovi Fabregas i Cahill će juriti 8 razlike protiv mog Trippiera, što znači da će biti jako napeto. Još mi teško pada 15 poena Chestera koji odmaraju na klupi. :(

 

I još jedno pitanje kad sam već ovde. Da li je Jaskalainen privremeno prebačen na klupu ili će tu ostati za stalno? Da znam da li će prvi transfer ove godine da mi bude na golmanskoj poziciji. :isuse:

Link to comment

Uh, kakav danak nepraćenju interneta poslednjih mesec dana. :( A prošle sezone sam mislio da je bilo nešto do povrede. Jaskala je baš muški nakupio poena prošle godine.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...