Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Стигли бонуси. :)

 

Едит: Питерс из Стоука ми добио 2 бонуса :o

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

57 bez Krula, Terija, Fabregasa, Staridza i Koste. Plasim se.

Ја сам лепо рекао да га не пуштамо и да ће нас ружно карати. :fantom:

Link to comment

Doson nije igrao, pa mi sutra kao prvi s klupe ulazi Matic koji ce da osvoji poen-dva. Na drugom mestu na klupi je Sigi (13), a na trecem Vlar (8). Bravo ja.

Link to comment

Ја сам лепо рекао да га не пуштамо и да ће нас ружно карати. :fantom:

ma, Česterfild dobro startovao, svaka čast ali šta se to nas tiče :nobles: Edited by malkin
Link to comment

Obojica u trecu ligu!!! Hvala na cestitki,mada imas jos jednu sansu, da Teri ne odigra i da ti uleti Cester sa 15 a meni Vlar sa 6...Takav scenario bi bio malo verovatan da igras protiv nekog drugog,ovako sve je jos moguce...Ne bih se zacudio da slomi nogu ili rikne od starosti na laganom treningu pred tekmu

 

Ipak X, Rio uzeo bod bonusa :Hail:

 

Mada ovaj scenario sa Terijem koji ostaje da jebe u Londonu mi se svidja, no nemojmo biti neozbiljni. Plakacu za ovim Chesterovim bodovima bar do Novembra  :cry:

Link to comment

Igram protiv Prslina u poslednjem kolu. Cuvam WC do tad, da ga jos jednom sutnem iz lige.  :fantom:  

 

U sledecem protiv Lezileba koji je vec na -8, znaci gubim.

Link to comment

-8 sa tendencijom da dođem do praslinovih minusa

Не падај у очај, Стариџ још може да ми дође главе.

 

Толоо, драго ми је да си кликтала до у бескрај како би видела када играш са мном.

 

Убибоби, баксузе над баксузима. Дуццо, противник ти је прошле године испао из трке за Премер јер је изгубио меч због жутог картона који је Паулињо добио у тунелу после утакмице. :lol::Hail:

Link to comment

Стигли бонуси. :)

 

Едит: Питерс из Стоука ми добио 2 бонуса :o

 

Ja sam od samog početka planirao da se pravim pametan sa pitersom, pa se uplašio muniese u poslednji čas i jebavao se onako pospan sat vremena dok nisam namako za šoukrosa...that went well.

A mislio sam da će mi glupiranje sa kurtoom biti ubedljivo najveća glupost ovog kola...mislim hoće, ali kamo sreće da je ubedljivo.  <_<

Edited by Ruxin
Link to comment

Dzon...

 

Bogotac je zena Vejna Bridza...

 

Толоо, драго ми је да си кликтала до у бескрај како би видела када играш са мном.

 

2 klika i skrol su odradila posao, ali verujem da si ti to sve pregledao vec danas oko 13.15.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...