Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je ovo potencijalno najgore kolo u istoriji.

 

Najbolje je sto sam u 11.15 jutros, izbacio Lorisa, a stavio Begovica, a na klupu poslao Sigija i ubacio Janga umesto njega :isuse:

 

Mislim da vec sad mogu da cestitam Lebronu.

Link to comment

Meni je ovo potencijalno najgore kolo u istoriji.

 

Najbolje je sto sam u 11.15 jutros, izbacio Lorisa, a stavio Begovica, a na klupu poslao Sigija i ubacio Janga umesto njega :isuse:

 

Mislim da vec sad mogu da cestitam Lebronu.

Ne primam jos cestitke...:)

Glavni zajeb ti je Sigi zakucan na klupu...

Link to comment

Ufff, Martinez o Barkliju:

 

 

We had a scan, it was difficult to determine the extent of the injury. Its a problem with MCL, we don’t know how bad it is. We know there is a partial tear of the ligament, that could mean anything from 7 weeks to 4/5 months, so we need to be cautious. He was very unfortunate to get injured in such an innocuous challenge in training; he is going to be out for a long, long time

Link to comment

Tesna borba za prva tri boda protiv Zisa. 28-30 trenutno. Preslikani Džons, Siggy i Runjavi kapiten.

Odlučiće: Terry vs. Lovren, Hazard vs. Fabregas, Sturridge vs. Giroud, WIsdom vs. Chester

uuu, mjkmu, ubio me Chester...ali stvarno zabavno, drago mi je baš da sam se (ipak) uključio

Link to comment

Kod mene odličnih 49 protiv 20 Buljarice.. Ostali mi Kosta i Azpi a njemu Krul, Teri, Nastasić, Jaja, Oskar i uvek neugodni Ings.. :unsure:

Edited by zoki
Link to comment

Ne primam jos cestitke...:)

Glavni zajeb ti je Sigi zakucan na klupu...

Pa da, kazem to sam u 11.15 jutros uradio :)

 

Ostaje mi nada da Sesk i Stevica imaju ucinak a da tebi Kosta trokira :)

Link to comment

56, a Teri, Klajn, Azar, Kosta i Džeko još treba da igraju.

 

tek sad shvatih da imam trojicu Murinjovih pulena, sve vreme sam razmišljao o odbrani odvojeno od veze i napada.

 

edit. numem da sabiram.

Edited by malkin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...