Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, nema potrebe da panicite. Giroud zna biti zajebaniji kad udje sa klupe, ipak su protivnici vec izmoreni, a danas im valja ganjati Alexisa i krakatog Sanoga koji ni sam ne zna kud je krenuo.

 

Giroud ulazi sa klupe i daje gol. :fantom:

Link to comment

Nego, nema potrebe da panicite. Giroud zna biti zajebaniji kad udje sa klupe, ipak su protivnici vec izmoreni, a danas im valja ganjati Alexisa i krakatog Sanoga koji ni sam ne zna kud je krenuo.

 

Giroud ulazi sa klupe i daje gol. :fantom:

+1, mene uopšte ne bi iznenadilo.

mada i bez Pjulisa na klupi Palas će da bude žilav protivnik.

Link to comment

Barkli MCL, možda i dva meseca pauze. jbt, i dalje je u preko 15% timova. fino će da mu rokne cena, ako ga se još budemo sećali kad se vrati mogao bi da bude fina akvizicija.

Link to comment

^ To ostavlja De Jonga kao jedinu pravu opciju na sredini u rangu 6.5-7.5, a trenutni ownership mu je 1,2%...  :naughty:

Edited by Calavera
Link to comment

^ To ostavlja De Jonga kao jedinu pravu opciju na sredini u rangu 6.5-7.5, a trenutni ownership mu je 1,2%... :naughty:

Tadić, Arnautović, možda Marković, Kabela... ima ih.
Link to comment

Aj sad texas jedno 2 komada.  :jerry:  Nemam ga u timu ali da eksplodira od starta to bi bio 1 znači šou. Nestalo bi pola divljih karti preko noći.

Link to comment

Tadić, Arnautović, možda Marković, Kabela... ima ih.

 

Markovic nije starter, Cabella isto sumnjiv, Tadic tek treba da se privikne na PL, a Stoke ocito nece davati previse golova. Bolje ulazite na Siemov bandwagon dok mozete!

Edited by Calavera
Link to comment

Markovic nije starter, Cabella isto sumnjiv, Tadic tek treba da se privikne na PL, a Stoke ocito nece davati previse golova. Bolje ulazite na Siemov bandwagon dok mozete!

dobar :D de Jongova prednost nad Tadićem sviknutost na pl...
Link to comment

Vec sad cestitam ubibobiju pobedu za poen razlike. Ladno su nam timovi skoro identicni, al zato mojih DDG+Eriksen+Young =5 a njegovih Begovic+Mata+Bojan=6 :isuse:

 

Kako je pocela sezona i zavrsila prethodna, sve sem ovakvog scenarija bi me iznenadilo.

Obojica u trecu ligu!!! Hvala na cestitki,mada imas jos jednu sansu, da Teri ne odigra i da ti uleti Cester sa 15 a meni Vlar sa 6...Takav scenario bi bio malo verovatan da igras protiv nekog drugog,ovako sve je jos moguce...Ne bih se zacudio da slomi nogu ili rikne od starosti na laganom treningu pred tekmu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...