Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ček ček tico! Pa to si ti bio, ti si kriv!

 

Kao sto rekoh, Siggyjevu minutazu nigde nisam dovodio u vezu s Bohanom, tako da... sta da ti radim  :misko:

Edited by Calavera
Link to comment

Jebi me u bulju sigi, kad sam te stavio na klupu!

To, plus meni Runi igra a nije mi kapiten. Beat This!

 

Jbt, od 10 ljudi što se javilo da ima Islanđanina kod 7 je na klupi  :lol:

Malo mi lakše.

Link to comment

Remi, ko ti je ©?

 

Siggi trenutno na 3 bonusa, Runi i Ki dele 2. Ide za sad; Roo kapiten, Džons asistencija, Gylfi... 

 

Nani, pazi koga krljaš kretenčino nebaždarena.

Link to comment

evo sastava ako nekog zanima:

 

 

Everton XI to face Leicester: Howard, Baines, Jagielka, McGeady, Lukaku, Naismith, Distin, McCarthy, Barry, Pienaar, Stones.

Starting XI vs Aston Villa: Begovic; Bardsley, Shawcross ©, Wilson, Pieters; Whelan, Nzonzi; Bojan, Ireland, Arnautovic; Diouf

Guzan, Hutton, Vlaar [c], Senderos, Cissokho, Westwood, Delph, Richardson, N’Zogbia, Weimann, Agbonlahor.

Albion team v @sunderlandafc: Foster, Wisdom, Dawson, Olsson, Pocognoli, Mulumbu, Gardner, Dorrans, Berahino, Brunt, Anichebe.

Adrian, O'Brien, Reid, Collins, Cresswell, Nolan ©, Noble, Kouyate, Downing, Cole, Vaz Te

Lloris; Naughton, Dier, Kaboul ©, Rose; Bentaleb, Capoue; Lennon, Eriksen, Lamela; Adebayor

Starting XI: McGregor, Davies, Chester, Bruce, Elmohamady, Robertson, Huddlestone, Livermore, Snodgrass, Ince, Jelavic

Sunderland: Mannone, Roberge, van Aanholt, Brown, O'Shea ©, Cattermole, Larsson, Rodwell, Johnson, Wickham, Fletcher.

Starting: Schmeichel, De Laet, Morgan ©, Moore, Konchesky, Knockaert, Drinkwater, King, Mahrez, Ulloa, Nugent

QPR: Green, Caulker, Ferdinand, Dunne, SImpson, Traore, Barton, Mutch, Faurlin, Remy, Austin

 

Link to comment

Pa biće Džons verovatno zato što već imam Begovića, pa ovako delim rizik.

 

edit: što verovatno znači da Svonsi dobija 1-0 golom Šelvija, koji mi je na klupi

 

Na kraju sam ipak zavaljao Džonsa  :0.6:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...