Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Gadan pocetak. Imam Fila Dzonsa tako da mogu biti presrecan ako uopste osvoji dva poena. Na pogadjalici je dzoker uz sigurnu pobedu Mancestera. Sve u svemu toliko iscekivanja, a ono...

Jos da Hobitov Runi © izdominira u drugom i eto potpunog ugodjaja. Inace protivnik i ja imamo petoricu istih. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

jebote gledam ti tim već pet minuta i ne mogu da verujem da košta manje od oko 103 miliona. svaka čast, uglavio si i Hazarda i Sančeza a da ti tim ne deluje drugde slabo.

samo 5 nam je različitih igrača...

Одбрана му је танка, осим Терија. Нема Ливерпулових играча. Бохан му узданица. Ја му гледам тим и не верујем да кошта више од 97 милиона. :fantom:

Link to comment

Одбрана му је танка, осим Терија. Нема Ливерпулових играча. Бохан му узданица. Ја му гледам тим и не верујем да кошта више од 97 милиона. :fantom:

nemam ni ja Liverpula, ništa to ne smeta. fale sitijevci ako mene pitaš.
Link to comment

Jedan od tih. Osta mi Sigi na klupi a Bojan u timu.

mnogo su to velike pare za sedenje na klupi, maksimum 5 za nekog iz odbrane koji preskače teško kolo, inače ne dam na klupu nikome preko 4.5
Link to comment

Ma nije ni do para, koliko do cinjenice da ne mozes 10ku koja izvodi sve prekide u timu da ostavis na klupi. Takvog uvek moze da usere neka asistencija, pa makar pukli 6-1. Naucio me Kabaj tome prosle godine na Trafordu, kada sam ga "rotirao" sa Januzajem

Link to comment

mnogo su to velike pare za sedenje na klupi, maksimum 5 za nekog iz odbrane koji preskače teško kolo, inače ne dam na klupu nikome preko 4.5

Pa reko da preskoči ovo kolo protiv ManUtd, a sledeća dva kola da igram s njim, tj. sa 5 u vezi a dva napadača.

Link to comment

Prvi meč protiv San Epifanija aka Midsomer United... Mislim da se čovek nije ulogovao u zadnjih par dana, pošto ima dvojicu u špicu koji su "pod znakom pitanja"...

PS Oh captain, my captain! [emoji2] Rooney

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Ti mi dolazis u sledecem kolu ^_^

Грешиш. Не долазим ја теби већ ме ти на ногама дочекујеш.

 

Опа! Капитен капитенски :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...