Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Stoka ima Croucha i Diufa, verujem da obojica idu pre Bojana. Usput oni samo durisu loptu na 16, ex Lfc bandera je sigurna, bar tako mislim :huh: .

Edited by Aleksandar88
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav crni Fraizer. 108 bodova na 30+ utakmoca, wow. Jos sad u Palacu bez glave i repa. A i pricamo o kratkorocnom resenju, ne planira covek nekoga da kupi i drzi do maja. Za sutra Bojan top pick za male pare.

Link to comment

Stoka ima Croucha i Diufa, verujem da obojica idu pre Bojana. Stoke samo durisu loptu na 16, ex Lfc bandera je sigurna, bar tako mislim :huh: .

 

Slabo si ti gledao Stoke na ovim pripremama. Diouf im je jedini napadac, Bohan zacementiran kao 1 od trojice iza njega.

Link to comment

Da vidimo misljnja...Vidim da nij obicaj ali...Jubilarna RV 10...

 

Kurtoa,Kos,Dzon,Soukros,Oscar,Kristian,Dzonson,Ramzi,Ziru,Runi,Boni...Samo za prvo kolo,imam u planu Lukakua za nastavak,kao i jos 1...

Link to comment

 

 

+ ne bih se bas kladio na Palas sad kad im je otisao Pullis, raspad u najavi.

Što raspad, pa dokazano je da kad se promeni trener da ekipa u 90 posto slučajeva sl. par utakmica otkine.

Samo vas gledam kako se rešavate igrača Palasa, jednog po jednog. Kajaćete se  <_<

 

Bojan je realno trebao da ide u midfielders kao Sančez recimo.

Edited by Remi
Link to comment

Ја видех да Велбек не може да игра и онда претумбах пола састава. Ако ништа заменио сам Ламелу Матом и убацио Јанмата.

Link to comment

Meni najvise ide na zivce sto 2/3 odbrana iz ovih malih "cvrstih" timova (Sunderland, Stoke, Hull, QPR itd), uopste nije poznato. Pieters ili Muniesa? Ne zna se. Pantilimon ili Mannone? Branili su isto u pre-seasonu. Slicno je i sa Fosterom i Myhill-om, nada ce tu verovatno krenuti Foster.

 

Zajebi, gasim komp do 13h.

Link to comment

Ja izašao napolje da se izduvam ali počela kiša, sad sam opet za kompom... :isuse:
 

Pantilimon ili Mannone?

 

I mene ovo muči, imam Vita u paru sa Krulom, pa ako Rumun zasedne na gol uzeću nekog od 4.0 prvom prilikom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...