Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Danas prvi put sastavljam tim...6 sati i nastavljamo...Kafa broj 3...Radna vrzija tima broj 7...

dobar ti prosek. na dve verzije jedna kafa... ode 200g do jutra

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ću ga imati u timu u drugom i trećem kolu protiv Barnlija i Albiona, a za posle nemam pojma. Mislim na Islanđanina.

A opet možda ga i izbacim večeras ako još neko napiše koji post protivu njega, a ne vidim neku posebnu fascinaciju, ima ga samo 6,7 posto igrača.

Dok je recimo Bojan isto zanimljiv slučaj, kad sam ga ubacio u tim bilo je svega 3,3 posto vlasnika, a sada je 17,8. A to je bilo svega pre nekoliko dana.

 

Koliko vidim ovde je cilj dovući se do Premera i onda se boriti za opstanak, ne ceni se nešto titula, nema neki draž.

Znači igraću dve godine ozbiljno sad, i posle se zezam u Premeru taman da opstanem.  :fantom:

 

Bogotac, idi sastavljaj tim i stavi vodu za kafu, šta gubiš vreme ovde. 

Sad će namerno da troluju celu noć samo da te slude da bi ostao na radnoj verziji 7.

Link to comment

Merterzaker ili Koscielni, Arleeeeeeeeeeeeeeeeeee ?

Kod Košćelnog su ti zagarantovana dva autogola po sezoni i bar još isto toliko glupih crvenih kartona.

Ko da mu to klauzula u ugovoru.

Link to comment

Ja ću ga imati u timu u drugom i trećem kolu protiv Barnlija i Albiona, a za posle nemam pojma. Mislim na Islanđanina.

A opet možda ga i izbacim večeras ako još neko napiše koji post protivu njega, a ne vidim neku posebnu fascinaciju, ima ga samo 6,7 posto igrača.

Dok je recimo Bojan isto zanimljiv slučaj, kad sam ga ubacio u tim bilo je svega 3,3 posto vlasnika, a sada je 17,8. A to je bilo svega pre nekoliko dana.

 

Koliko vidim ovde je cilj dovući se do Premera i onda se boriti za opstanak, ne ceni se nešto titula, nema neki draž.

Znači igraću dve godine ozbiljno sad, i posle se zezam u Premeru taman da opstanem.  :fantom:

 

Bogotac, idi sastavljaj tim i stavi vodu za kafu, šta gubiš vreme ovde. 

Sad će namerno da troluju celu noć samo da te slude da bi ostao na radnoj verziji 7.

R.V 8...Kafa broj 4...Izbaciti Azara i Ramzija...Ko upada... :isuse:

Link to comment

Meni je Merterzaker prosle godine doneo brdo bodova, imao sam ga od pocetka do kraja. Samo mi je problem sto ne znam koji je sigurniji za start, obojica imaju neke manje povrde i 75% da igraju.

Link to comment

Znači igraću dve godine ozbiljno sad, i posle se zezam u Premeru taman da opstanem.  :fantom:

 

Прошле je године у плеј офу (број класик поена) 16. из Премера™ победио 5. из Шипа. #justsayin'

Link to comment

Прошле je године у плеј офу (број класик поена) 16. из Премера™ победио 5. из Шипа. #justsayin'

A, opet si me pogrešno razumeo, nisam mislio na brojke, nego na ovo kolektivno kukanje na timove, hejlovanje borbe za opstanak

kao nešto zanimljivije u odnosu na borbu titulu.

Link to comment

Da, Buljarica Brothers. Nije imao srece u ligi nikako, secam se da je jedno vreme bio 200-ti na svetu i prvi u Srbiji, a 7-8 u ligi. Gotovo svako drugo kolo je naletao na nekoga sa ludackim brojem bodova. Borba za opstanak se vodila do bukvalno bonusa u zadnjem kolu , a sampion je odlucen dve sedmice  pre kraja, Lezileb pobegao meni i jos nekom na 6 bodova.

 

@Remi, kukaju zato sto ne znaju. Ko zna cuti i igra, najglasniji su ovi sa dna tabele :P .

Link to comment

Meni je Merterzaker prosle godine doneo brdo bodova, imao sam ga od pocetka do kraja. Samo mi je problem sto ne znam koji je sigurniji za start, obojica imaju neke manje povrde i 75% da igraju.

Mislim da je sutra startuje Čejmbres na Perovoj poziciji, ne znam zašto ne staviš Debušija ako hoćeš već nekog iz Arsenala?

Plus uštediš pola milke i imaš celu noć da razmisliš gde da ih ubaciš. Još evo bogotac stavlja kafu. Taman.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...