Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

edit:

htedoh jos neki dan da priupitam vas iskusne za ove lige u glavu... sta ako se prijavi neparan broj takmaca?

nisu svi ravnopravni po broju utakmica?

 

Jesu, automatski se u ligu ubacuje uvek neugodni Average. Nisi pravi fantazista dok ne izgubis od njega i prezivis.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

MUTD ima dobar raspored, ali osim toga ne vidim ništa što bi opravdalo poverenje u njihovu odbranu koje se iskazuje diljem internetsa. da su bar doveli Vidala, da su bar doveli nekog pristojnog štopera, da bar Evans nije pod znakom pitanja (a i Šo), da bar nisu prodali Vidaru i Ria... ovako, ja ih ne pipam dok malo ne vidim na šta to liči pod Van Galom.

Link to comment

pa i dalje su imali petu najbolju odbranu u ligi prošle godine.

 

ovo je više za meč sa Svonsijem i solidan raspored na početku, lako će on da se zameni ako bude potrebno

Link to comment

Pa biće Džons verovatno zato što već imam Begovića, pa ovako delim rizik.

 

 

Pametan izbor, ako vec imas novca za razliku. Ovaj drugi pase klupu ionako ;)

Link to comment

@copkillah

imali su 13 klinšitova (a to te zanima, ne broj primljenih po utakmici), po tome su bili osmi. misim, razbili su Svonsi i prošlog leta, ali su ipak primili gol. usraće im se Boni i Gilfi u cs, mmw :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

@copkillah

imali su 13 klinšitova (a to te zanima, ne broj primljenih po utakmici), po tome su bili osmi. misim, razbili su Svonsi i prošlog leta, ali su ipak primili gol. usraće im se Boni i Gilfi u cs, mmw :fantom:

 

Pa, ako će da im uzmu bodove, nemam ništa protiv  ^_^

Link to comment

5 dana nisam menjao tim.

 

Upravo sam ubacio brata Schurllea mesto Lamele :isuse:

:lolol:

savršen post.

 

ja za 5 minuta odoh na 1 napijanje, a pre toga ću da se pobrinem da nikako ne mogu do dedlajna da menjam tim, tako da to je to, vidimo se sutra, kom opanci tom i džeri.

Link to comment

Inace nije mi uopste jasna fascinacija Gulfijem sto po forumu sto po fantasy portalima. Niti je Swansea onaj tim od pre 2-3 godine niti je on isti igrac. Jest jeftin ali za te pare moze i bolje da se pazari. No dobro  :fantom:

Link to comment

Ха, ниси издржао!

 

Nisam, sisa sam... Ne bih nista dirao da Pulis nije podneo ostavku. Odose Ward i Speroni, Ode i Myhill za koga sam bio ubedjen da ce braniti... I tako.

Link to comment

Ја пре 10 минута направио 4 измене на правди Бога. Да ме неко пита зашто... Као "тим баланс", као да ће стварно да играју фудбал а не да гриндују фантази поене. Јебига.

 

Inace nije mi uopste jasna fascinacija Gulfijem sto po forumu sto po fantasy portalima. Niti je Swansea onaj tim od pre 2-3 godine niti je on isti igrac. Jest jeftin ali za te pare moze i bolje da se pazari. No dobro  :fantom:

Заборавио си да споменеш и да Брендон тренира други клуб сада.

Link to comment

Inace nije mi uopste jasna fascinacija Gulfijem sto po forumu sto po fantasy portalima. Niti je Swansea onaj tim od pre 2-3 godine niti je on isti igrac. Jest jeftin ali za te pare moze i bolje da se pazari. No dobro  :fantom:

 

Mene jebe sto ga onaj nesretnik od Monka gura na krilo u pokusaju da uglavi 2 napadaca, plasim se da odatle nece biti toliko efektan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...