Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Прошле године је била очајна. Имаш бесплатан FFM за иос, скроз је ОК.

ček, mislio sam da se ffm isto plaća dva dolara, jel mislimo na istu?
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa jesam naravno, ali je to i problem, što ih ima toliko pa ti ubodi onaj pravi, sutra malo... :)

 

Jao, jedva čekam borbu za opstanak... :jerry:

evo Prslin ti i ja smo se već prijavili, ko da je borba za opstanak kuhinja na žurci.
Link to comment

ajde bre kukaci...  :fantom:

 

Nije bre, nema boljeg zezanja od borbe za goli pppremer™ život, u aprilu bude ludilo, samo gledaš reprize tekmi, pa onda unapred ko igra polufinale FA kupa ili Karlinga jer će posle imati dupli gej vik pa nabacuješ igrače iz tih timova... O kalkulacijama na tabeli neću ni da pišem.. :fantom:

Edited by zoki
Link to comment

Ali sa vrha tabele nemas potrebu da svaki cas otvaras timove konkurenata za opstanak i njihovih protivnika (znaci, cela liga), kalkulises cija ti pobeda vise odgovara ako su u medjusobnom duelu i navijas za sve timove u nefantazi ligi i protiv svih timova u nefantazi ligi. I na kraju vikenda se osecas kao posle radnog veka u rudniku.

Link to comment

hehe, sve to mozes da radis i sa vrha tabele  :P

Борба за прво место је Тур де Франс, а борба за опстанак је шорка у салуну у шпагети вестерну.

 

ček, mislio sam da se ffm isto plaća dva dolara, jel mislimo na istu?

Био је бесплатан када сам га ја инсталирао.

Link to comment

Борба за прво место је Тур де Франс, а борба за опстанак је шорка у салуну у шпагети вестерну.

:Hail:

uf, ja naviko da pucam na prvo mesto... mada nije da sam sad nesto gadljiv na spageti

 

edit:

htedoh jos neki dan da priupitam vas iskusne za ove lige u glavu... sta ako se prijavi neparan broj takmaca?

nisu svi ravnopravni po broju utakmica?

Edited by cvrlle
Link to comment

Pa biće Džons verovatno zato što već imam Begovića, pa ovako delim rizik.

 

edit: što verovatno znači da Svonsi dobija 1-0 golom Šelvija, koji mi je na klupi

Edited by copkillah
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...