Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Friday 15 August 2014

Fantasy Premier League official app available

 

Manage your Fantasy Premier League team on the move this season with the official #FPL 14/15 app.

The app is available to purchase on iOS, Android and Windows Mobile platforms and managers who have registered a team for the free-to-play Fantasy Premier League 2014/15 game, in association with EA SPORTS, need only download the app from iTunes, Google Play or Windows Mobile store before signing in.

iOSBuy now

AndroidComing soon

Windows MobileBuy now

 

£1.49 za iOS, £1.29 za WM, ne znam sta cekaju s Androidom.

Link to comment

vidim pojavila se zvanična aplikacija za ajfon. $1.99. jel neko možda isprobao, valja li?

 

edit. Tolaa i ja, great minds itd.

Edited by malkin
Link to comment

Malkine kako ce sutra da dozivis jedan reality check ima ceo forum da se ori od tvoje kuknjave ovde.

bolje ti brini o svom bulja timu. ja sam lepo reko šta očekujem od ove sezone. mnome vlada 1 zen mir borca za opstanak koji nema šta da izgubi :fantom:
Link to comment

Javi se sutra oko 18h... :ph34r:

ma daj zoki, i sam si garant sklopio 5-12 pristojnih timova, nema to veze sa prvim kolom. Edited by malkin
Link to comment

Sad sam skapirao da mi je tim bulja :isuse:

 

Pa kad si posetio prokleti skaut....i ko ga izmisli.  :fur:

Šta nam je falilo dok smo birali timove na osnovu boje dresova, očiju, horoskopsih znakova. mesečevih mena, perioda ulaska jupitera u lava....sad se sprovodi tromesečni research i raspredaju spreadsheetovi pre nego odlučiš ko ima najveće šanse da mu cena skoči za 0,06 u 14-om kolu, jebeš ti to.

 

 

 during-the-war.jpg 

 

Edited by Ruxin
Link to comment

vidim pojavila se zvanična aplikacija za ajfon. $1.99. jel neko možda isprobao, valja li?

edit. Tolaa i ja, great minds itd.

Прошле године је била очајна. Имаш бесплатан FFM за иос, скроз је ОК.

Link to comment

ma daj zoki, i sam si garant sklopio 5-12 pristojnih timova, nema to veze sa prvim kolom.

 

Pa jesam naravno, ali je to i problem, što ih ima toliko pa ti ubodi onaj pravi, sutra malo... :)

 

Jao, jedva čekam borbu za opstanak... :jerry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...