Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au, pa ovo eventualno moze da bude dilema, nista vise od toga!

Ja sam to i sveo na dilemu trenutno, Silva ili Sesk. Gledam i to da imam otprilike podjednak broj igraca koji igraju u gostima i kod kuce, tako da mi je svejedno koji ce od ove dvojice.

 

Malo se plasim Murinjove rotacije, a sa druge strane Silva ume da se povredi cesto...

Link to comment

Да ми је тим брод, не бих могао да га звекнем шампањцем и поринем пошто би му прамац толико претегао да би отишао под воду, а крма би била једно 30 м изнад површине воде.

 

Да ми је тим ходач по жици, имао би једну потпуно атрофирану и једну супер снажну ногу па би се рекламирао као скакач по жици.

 

Да ми је тим Шаренко био би неки полован, коме је неко већ одгризао део са чоколадом.

 

Да ми је тим хипстер носио би вокмен али без иронијске дистанце.

 

Фали ми брат-брату 10 мелиона™ да ноћас мирно спавам.

 

Првих десет кола одлучиће избор капитена, а после тога ко је уз'о неки динар тај ће и да га наплати, а остали правац борба за опстанак.

 

Прогноза за ову годину: 15. место уз уобичајених 250 бодова слупаних на екстра трансфере, испадање у првом колу Купппа и нова серија тријумфа над незналицом Геијем.

Link to comment

Првих десет кола одлучиће избор капитена, а после тога ко је уз'о неки динар тај ће и да га наплати, а остали правац борба за опстанак.

 

 

I men se čini da ide u tom pravcu, zato i ubeđujem toliko sebe da sam ove godine samo kežualac. Neophodna je alekovska posvećenost poslu za krajnje domete u pl-u, plašim se krenuti tom stazom.. :(

Link to comment

Управо тако. Мени је мој лични рекорд од 10.000 места потпуна научна фантастика ове године. Ако уђем у 100к славићу.

 

@bogotacИста су правила у х2х и у класику. Имаш право на један трансфер по колу. Сваки следећи ти одузима 4 бода од скора који оствариш. Све се то аутоматски збраја, ништа не брини. Лепо ћеш имати резултат сваког кола пар сати после завршетка последње утакмице у колу.

Edited by Прслин
Link to comment

OK...Koliko kapiram,ko skupi vis bodova ukupno tokom kola ,taj  uzima 3 boda...Tastatura crkla... :frust:

 

Da, da, sajt sam obracunava bodove i tabele, o tom nista ne treba da razmisljas, samo da vodis svoj tim kako znas i umes. Ali ti ne treba da brines, 1 Bogotac je ultimativno fantazi bice.

Link to comment

Da, da, sajt sam obracunava bodove i tabele, o tom nista ne treba da razmisljas, samo da vodis svoj tim kako znas i umes. Ali ti ne treba da brines, 1 Bogotac je ultimativno fantazi bice.

Normalno...  :misko:  :P

Edited by Bogotac
Link to comment

Pakao sastaviti pristojan tim... :frust:

meni baš naprotiv, nikad lakše sastaviti pristojan tim, mnogo pristojnih timova ako treba. problemi nastaju kad probaš da uglaviš u konačnu verziju sve one koje imaš po tim pristojnim timovima...

 

inače, ja mislim da Feija nema jer se usro od igranja u Premeru :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...