Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

ma boli te uvo, sve i da odabereš za gw1 idealan tim sezone, u neznanju ćeš ga već za koji dan izmeniti transferima. ja sam sebi postavio nekoliko principa i prioriteta i sad kad imam tim koji ih ispunjava, kapiram to je to. neću biti prvi posle gw1 al koga je briga. cepaj drva, nosi vodu.

 

a ako gledaš Soton, dobar je Jošidara, ali ja bi uvek gledao da nađem još 0.5 za Klajna :fantom:

Ma ja to cisto da izbacim jedan kukakci post pred pocetak sezone, mora neki red da se zna. Inace stoji sve, ali znam i da realno nema sanse da ovo odigram toliko ozbiljno koliko zahteva pa se ne uzbudjujem mnogo. Ova treca liga mi je taman po meri, moje prirodno staniste do dalnjeg. :)

 

A mislim da sam odustao i od sautemptona i od hala, idem na mnogo gluplju kombinaciju.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam u sklopu akcije sveobuhvatnog unazadjivanja moje odbrane stavio i kurtou, bez backupa....zato sto je 1 car.

To su ti kriterijumi kojima se vodim. :fantom:

Link to comment

Pa kad niko ne drami ce krene drama kad krenu tekme jinxovana ce biti na sve strane posto smo postali ozbiljna organizacija. nosim se mislju da napravim pravilnik za draft a neko drugi bi mogao za ove lige i da svi lepo potpisemo udarimo pecat i da se od tada zna ko kosi a ko vodu nosi.

Link to comment

Prva tri vezna po procentu: Remzi, Sterling i Barkli... Prošle sezone u ovo doba su zajedno koštali cca 15m :D

 

edit: a i defanzivci su komedija: Lovren, Debuši i mlađani Brus :lolol:

Edited by zoki
Link to comment

Ja sam zamenio Eriksena Lamelom, nekako mi deluje primamljivo da ga ima 2.7% ljudi.

 

A ugurao sam i Terija u odbranu. Sad imam samo jedno mesto koje mi je klimavo, a to je Silva ili Nasri ili Sesk ili Mata ili Sterling ili...

Link to comment

Ja sam skeptičan oko Lamele za ajkulu, bar dok ga ne vidim (sramim se priznati ga nikad nisam gledao :blush: ), meni je Sony Eriksen i dalje opcija #1 u Totnemu zbog prekida...

Link to comment

Ja sam skeptičan oko Lamele za ajkulu, bar dok ga ne vidim (sramim se priznati ga nikad nisam gledao  :blush: ), meni je Sony Eriksen i dalje opcija #1 u Totnemu zbog prekida...

 

Sta znam, vidim da je igrao dosta pripremnih, i imao solidan ucinak.

 

Mada je i Eriksen na 13%.

 

edit: quote

Edited by Behemoth
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...