Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Champppionship ove godine sređen maksimalno profesionalno. Sve onako ujutru, sat nakon buđenja dok je pamet najsvežija, a procenat alkohola i slane vode u krvi na 0 promila.

Ako nešto ne bude kako treba, kriv je FPL! :)

 

S tim u vezi. Moj tim je katastrofa. Izbačeni su igrači koje sam uvrstio u svoju preliminarnu 1.0 verziju pre 20 dana, a hleb otišli da zarađuju diljem ostatka Evrope, Azije i Amerike.

Za sada ne znam šta da radim sa zetom Agüerom, jer izgleda nije fit ni za 20 minuta, a kamo li nešto više. Verovatno ću ga menjati u putu kad uspostavim srpski 3G signal.

Tim će svakako biti tip-top do sutra u 12 sa ostvarenih junačkih 40 poena.

Sent from my Lumia 720 using Tapatalk

Link to comment

Сад играм :)

 

Хвала за ово, нешто сам зајебао прошле године код пријављивања и више ме не убацује аутоматски у Вест Хем лигу на самом фпл сајту иако уредно сваки пут штиклирам да су ми омиљени клуб, тако да ми је ова званична добродошла. :thumbsup:

Link to comment

protiv Malkina i ine boranije se ide va banque.

+1

očekujem da ću biti poželjan protivnik, i u prvom kolu i nadalje. upuštam se u maraton, ne u sprint, rešen sam da trpim poraze ako treba ali da ne divljam sa minusima i uajldkardom. jednostavno: goli opstanak je cilj.

u prvom kolu Aleksandar ili Tolaa, tako mi se javlja.

Link to comment

Prethodne tri sezone nisam mogao da napravim dobar tim, ali sam startovao sa timom s kojim sam bio zadovoljan. Sad mi je svaki tim dobar ali ni sa jednim nisam zadovoljan. Matura sutra, a ne znam šta da obučem za sto miliona.

 

Kristal Pjulis me zaklao sinoć, moram da prekalkulišem odbranu.

Link to comment

Хвала за ово, нешто сам зајебао прошле године код пријављивања и више ме не убацује аутоматски у Вест Хем лигу на самом фпл сајту иако уредно сваки пут штиклирам да су ми омиљени клуб, тако да ми је ова званична добродошла. :thumbsup:

 

Taj bag i mene muči, mislim da nije do nas već do njih

Link to comment

Taj bag i mene muči, mislim da nije do nas već do njih

 

Evo sebe da dopunim, otišao sam na help stranu i tamo sam kliknuo na my preferences i problem se rešio. A ako bih otišao regularno, ništa se nije menjalo, čudno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...